30-letni Ukrainiec wpadł w furię. "Ubiję jak na Wołyniu. Głupie Polaki..."

30-letni Ukrainiec wpadł w złość przed klubem w Lublinie
30-letni Ukrainiec wpadł w złość przed klubem w Lublinie Fot. Łukasz Wądołowski / Agencja Gazeta
Nazaria K. to 30-letni Ukrainiec, który dopuścił się napaści i w ostrych słowach znieważył Polaków. Mężczyzna stanie przed sądem.

"Ubiję jak na Wołyniu. Głupie Polaki..." – wykrzykiwał Nazaria K. i dodawał, że jest "żołnierzem i banderowcem" – podaje "Dziennik Wschodni".

Awantura miała miejsce pod koniec września ubiegłego roku. Dopiero teraz wiadomo, że Nazarii K. odpowie za popełniony czyn. Przypomnijmy, że 30-latek poszedł samotnie do kluby przy ul. Jasnej w Lublinie. Spędził tam czas do czwartej nad ranem, po czym wyszedł przed lokal. Towarzyszyły mu dwie kobiety i mężczyzna. Porozmawiał z nimi chwilę, a ci następnie odeszli. Ukrainiec chciał wrócić z powrotem do lokalu, ale go nie wpuszczono.

30-latek posprzeczał się z trzema ochroniarzami i pracownikiem klubu. Ochroniarze nie mieli zamiaru wpuścić go do środka. Powiedzieli mu, że jest pijany i dodali, że skończyła się już sprzedaż biletów.

Profesjonalna ochrona
Doszło do przepychanki między mężczyzną, a ochroniarzami. Ukrainiec chciał się bić, stosował obelgi i groził. Pracownicy zachowali jednak profesjonalizm i, zamiast dać się sprowokować, wezwali policję. To jednak jeszcze nie koniec "popisu" obywatela Ukrainy. Przed nadjechaniem policji naprzykrzył się jeszcze sprzedawcy gorących przekąsek, który stał przed lokalem. Ukrainiec wziął bez zapłaty jedną z kiełbasek. Nazwał też sprzedawcę „je***ym Polakiem”.

30-latka zatrzymała policja. Miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

źródło: "Dziennik Wschodni"
Trwa ładowanie komentarzy...