Maciej Stuhr włącza się do Kampanii Przeciw Homofobii. To, co mówi, daje do myślenia

Maciej Stuhr wystąpił w Kampanii Przeciw Homofobii.
Maciej Stuhr wystąpił w Kampanii Przeciw Homofobii. Fot. Screen z youtybe /KPH_Official
Autorzy Kampanii Przeciw Homofobii nie pierwszy raz sięgnęli po znaną osobę, która przed kamerą powiedziała o równości wobec prawa i o tym, że każdy ma prawi żyć według własnych przekonań. Tym razem ważny głos w dyskusji zabrał popularny aktor Maciej Stuhr.

– Jak słyszę kogoś, kto zachowuje się w sposób agresywny czy chociażby kpiący i lekceważący w stosunku do mniejszości seksualnych, to zawsze wydaje mi się, ze czymś to jest podszyte, jakąś własną słabością – mówi Maciej Stuhr. Ten popularny aktor w spocie nagranym w ramach Kampanii Przeciwko Homofobii tłumaczy, że wszyscy rą różni niezależnie od orientacji seksualnej. – A im głośniej ktoś krzyczy, tym bardziej zawsze wydaje mi się podejrzany – dodaje Stuhr.
To nie pierwszy raz, gdy aktor zabiera głos w ważnym społecznie programie. Przed kilku miesiącami wystąpił w jednym z programów Anji Rubik #sexedpl, w którym tłumaczył, jak ważna jest otwarta i szczera rozmowa z dziećmi o seksie. Akcja #sexedpl Anji Rubik miała przekonać Polaków do tego, jak ważna jest edukacja seksualna i jak prywatną sprawą jest czyjaś orientacja seksualna.
Trwa ładowanie komentarzy...