Najmocniejszy polski film XXI wieku? Dziś będzie można go zobaczyć w telewizji

"Dom zły" w telewizji w piątek 2 lutego
"Dom zły" w telewizji w piątek 2 lutego Fot. mat. prasowe
To będzie naprawdę dobry, filmowy wieczór. W piątek w telewizji można będzie zobaczyć kilka polskich hitów. Na przykład "Dom Zły" Wojciecha Smarzowskiego, film nagradzany na festiwalu w Gdyni.

Patryk Vega pochwalił się ostatnio w wywiadzie dla naTemat, że ostatnią polską produkcją, którą obejrzał, był właśnie "Dom Zły", czyli produkcja z 2009 roku. W piątek będzie można zobaczyć ten obraz w telewizji, konkretnie na kanale Kino Polska o 20:00. To historia o Edwardzie Środoniu, zootechniku w PGR, który po śmierci żony popada w alkoholizm, a w końcu przypadkowo trafia do domu państwa Dziabasów w Bieszczadach. Tam rozgrywa się dramat.

W piątkowy wieczór w TV zobaczymy też inne hity. Polsat wyemituje "Nie ma mocnych", czyli opowieść o przygodach Kargula i Pawlaka. W tej części starzy szukają męża dla swojej wnuczki. Ten klasyk wciąż bawi.

TVN kontynuuje przypomnienie losów Harry'ego Pottera. W piątek o godz. 20:00 pokaże "Zakon Feniksa". Część, w której Potter zostaje oskarżony o użycie magii poza szkołą i dociera do domu Syriusza Blacka.
Trwa ładowanie komentarzy...