Teraz "dobra zmiana" idzie na zwarcie z USA. Na liście wrogów Polski właśnie znalazł się Trump, obok Merkel i Putina

Sympatyzujący z PiS tygodnik "Sieci" stawia prezydenta USA Donalda Trumpa w pierwszej lidze wrogów Polski. Wszystko przez konflikt z Izraelem.
Sympatyzujący z PiS tygodnik "Sieci" stawia prezydenta USA Donalda Trumpa w pierwszej lidze wrogów Polski. Wszystko przez konflikt z Izraelem. Fot. okładka "Sieci"
Donald Trump już nie jest przyjacielem Prawa i Sprawiedliwości. O czym świadczy okładka sympatyzującego z "dobrą zmianą" tygodnika "Sieci", który twierdzi, iż odsłania kulisy "operacji przeciw Polsce", rozpoczętej po konflikcie z Izraelem. Co istotne, bracia Karnowscy uznali, iż prezydenta USA należy postawić już obok tak znienawidzonych na prawicy przywódców, jak kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Rosji Władimir Putin.

Ustawą o IPN PiS rozpaliło kolejny konflikt, ale tygodnik "Sieci" zaklina rzeczywistość. Zapewnia, że odsłania kulisy "operacji przeciw Polsce". Na najnowszej okładce widać listę stałych prawicowych "wrogów Polski", czyli kanclerz Angelę Merkel i przywódcę Rosji Władymira Putina. I tu niespodzianka, obok nich jest Donald Trump. Zapewne dlatego, że Departament Stanu USA zabrał stanowczy głos w sprawie kontrowersyjnej ustawy.

No, ale na okładce jest też obrońca Rzeczpospolitej. Przenikliwie spogląda naczytelników Jarosław Kaczyński. Prezes PiS zapewnia też, że w sprawie ustawy o IPN nie cofnie o krok. Tygodnik braci Karnowskich odsłania, kto stoi za "akcją przeciw Polsce". Jedna z publicystek komentuje w sprawdzonej prawicowej narracji: "Martyrologia żydowska łączy się przy tym z nieco innym rozumieniem dwóch totalitaryzmów, które zniszczyły Europę"...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...