"Kto tu k***a jest szefem?!". Wracają "Kuchenne rewolucje" a Magda Gessler jest w bojowym nastroju

Nowy 17. sezon "Kuchennych Rewolucji" Magdy Gessler rusza w TVN w czwartek 22 lutego.
Nowy 17. sezon "Kuchennych Rewolucji" Magdy Gessler rusza w TVN w czwartek 22 lutego. Fot. Facebook.com / Magda Gessler
Magda Gessler jest formie – krzyczy, rzuca i przeklina. Czyli robi to, co widzowie lubią w niej najbardziej. Tuż przed startem 17. sezonu "Kuchennych Rewolucji" telewizja TVN wyemitowała reklamówkę pierwszego odcinka. Nie ma wątpliwości – będzie się działo.

Już nie Kuba Wojewódzki, a właśnie ona uchodzi za królową TVN. "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler gromadzą więcej widzów niż talk show Wojewódzkiego, przynoszą telewizji znacznie większe dochody z reklam, a ona sama zarabia od niego o wiele więcej. Nic więc dziwnego, że start kolejnego sezonu programu pierwszej restauratorki w Polsce budzi wiele emocji.

W TVN emitowane są właśnie zapowiedzi pierwszego odcinka w 17. sezonie "Kuchennych rewolucji" i już na pierwszy rzut oka widać – będzie gorąco. "A ten pie***nik, to co to?", "Kto tu, k***a, jest szefem?", "Ja przysięgam, k***a, nie wyrobię" – dobiega z telewizora. A na ekranie widać, jak na pracowników odwiedzanych restauracji Gessler wysypuje a to cały słoik przyprawy, a to pełen worek mąki...
22 lutego startuje nowy sezon "Kuchennych rewolucji"

Pani Magda Gessler wraca już 22 lutego! <3 Kto będzie oglądał, daje lajka! ;)

Opublikowany przez Kuchenne Rewolucje na 2 lutego 2018
Metody, jakimi Magda Gessler pomaga restauracjom, które znalazły się w kłopotach, bez wątpienia są kontrowersyjne. Jak sprawdziliśmy w poprzednim sezonie "Kuchennych Rewolucji" – najczęściej te metody okazują się skuteczne.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...