TVP ratuje się golizną. Bardzo odważne sceny w najnowszym odcinku "Korony królów"

Odważne sceny w 23. odcinku "Korony królów". Aktorka Paulina Lassota wystąpiła nago.
Odważne sceny w 23. odcinku "Korony królów". Aktorka Paulina Lassota wystąpiła nago. Fot. "Korona królów" / TVP
Ile było kpin, że "Korona królów" to biedniejsza wersja "Gry o Tron". Mówiono, że producenci serialu mają braki w warsztacie, a korony są aż rażąco plastikowe. Jednak z odcinka na odcinek robi się coraz ciekawiej i trochę podobnie do hitu HBO. Przynajmniej w kwestii obyczajowej. W najnowszym odcinku emitowanego o godz. 18:30 serialu TVP kochanka serialowego króla Kazimierza Wielkiego... wystąpiła nago.

Najnowszy 23. odcinek "Korony królów" przyniósł nieoczekiwane sceny. Jak na polską telewizję publiczną bardzo odważne. Co prawda, już w pierwszym odcinku serialu można było zobaczyć nagą królową Aldonę, jednak teraz jest jeszcze odważniej. Cudka Niemierzowa (w tej roli Paulina Lasota), kochanka króla Kazimierza musiała się wykąpać w balii przed kamerą, widzowie "Jedynki" w porze największej oglądalności mogli zobaczyć także prześwitujące przez mokrą koszulę wdzięki Heleny (granej przez Dagmarę Bąk), pomocnicy królewskiej kochanki.
Cała scena utrzymana była w humorystycznej i lekkiej konwencji. Gdy naga Cudka bierze kąpiel i dla zabawy ochlapuje swoją pomocnicę, do jej komnaty wchodzi król Kazimierz, który na widok roznegliżowanej kasztelanki jest wyraźnie speszony. Wywołało to atak śmiechu u Cudki, Heleny i będącej świadkiem zdarzenia królowej Aldony.

Biorąc pod uwagę, że odcinków serialu ma być ponad 60, aż strach pomyśleć, co będzie można zobaczyć dalej. A tak poważnie... W porównaniu z zagranicznymi serialami, które naprawdę dobrze się oglądają, taka scena to żadna odwaga. Dlaczego więc nie miałyby się takie pojawiać i u nas? Pytanie tylko, czy emisja takiego serialu przed godz. 19:00 to najlepszy pomysł...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...