Kim jest Isabel Marcinkiewicz? Historia życia i skandalu

O Isabel Marcinkiewicz zrobiło się głośno po raz pierwszy w 2008 roku, gdy nawiązała romans z Kazimierzem Marcinkiewiczem.
O Isabel Marcinkiewicz zrobiło się głośno po raz pierwszy w 2008 roku, gdy nawiązała romans z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Fot. Facebook / Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz
O Isabel Marcinkiewicz znowu jest głośno – z powodu nagrania, które krąży po sieci, a na którym widzimy i słyszmy, jak jej były mąż Kazimierz Marcinkiewicz krzyczy do żony, aby wzięła się za pracę.

To był jeden z najszerzej komentowanych w mediach skandali. Kazimierz Marcinkiewicz oraz Isabel Olchowicz narobili wiele zamieszania w 2008 roku, gdy wówczas jeszcze żonaty były premier nawiązał romans z o 22 lata młodszą od siebie dziewczyną. Para była tak w sobie zakochana, że pobrała się rok później.

Kim jest Isabel Marcinkiewicz?
Późniejsza Isabel Marcinkiewicz urodziła się w 1981 roku w podwarszawskim Brwinowie jaklo Izabela Olchowicz. Po tym, jak w ukończyła w stolicy szkołę policealną, postanowiła wyjechać do Anglii. Tam udało się jej zdobyć pracę biurową w londyńskim banku. Jednak z Kazimierzem Marcinkiewiczem poznała się w kawiarni na warszawskim lotnisku.

– Poznaliśmy się jesienią 2008 roku w kawiarni na warszawskim lotnisku. Wracałam do Londynu, do którego się przeprowadziłam w 2004 roku. Kaz siedział dwa stoliki ode mnie. W pewnym momencie spojrzeliśmy na siebie. Zaczął coś do mnie mówić. Zaproponowałam, by się dosiadł. I tak się zaczęło – mówiła "Super Expressowi".


Ślub w tajemnicy
Isabel oraz Marcinkiewicz pobrali się w tajemnicy w 2009 roku. Nie chcieli, aby ich ślub zyskał rozgłos. Stąd na uroczystości, która odbyła się w Barcelonie, gośćmi byli tylko świadkowie. Matka Isabel dowiedziała się o ślubie z prasy. Źle zaczęło się robić, gdy w 2013 roku Kazimierz Marcinkiewicz stracił pracę w banku Goldman Sachs. Para musiała wrócić do Warszawy. Do finalizacji rozwodu doszło w 2016 roku, ale w świetle ostatniego nagrania wciąż nie można powiedzieć, aby sprawa przestała interesować media.

Dziennikarze "Super Expressu" trafili na nagranie z 2013 roku, na którym widzimy rozebranego do pasa eksmęża Isabel Marcinkiewicz, krzyczącego na małżonkę.
Trwa ładowanie komentarzy...