Kolejny skandal we wrocławskiej policji. CBA właśnie zatrzymało funkcjonariusza , który miał korumpować kolegów

CBA zatrzymała we Wrocławiu oficera policji. Aresztowany na 3 miesiące miał korumpować swoich kolegów.
CBA zatrzymała we Wrocławiu oficera policji. Aresztowany na 3 miesiące miał korumpować swoich kolegów. Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymała we Wrocławiu oficera drogówki, który miał korumpować kolegów z pracy. Na razie CBA odmawia szerszych komentarzy, bo sprawa jest dopiero na wstępnym etapie wyjaśniania. To już jednak kolejna afera, z którą musi się zmierzyć wrocławska policja.

Policjanci powinni stać na straży prawa, tymczasem ci z Wrocławia kolejny raz sami mają problem z prawem. Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego właśnie zatrzymali oficera wrocławskiej drogówki. Jak donosi WP.pl, został zatrzymany pod zarzutem korumpowania innych funkcjonariuszy. Policjant najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

To kolejny przypadek, gdy funkcjonariusze z wrocławskiej policji wywołują jakiś skandal. Najgłośniej było o tych, którzy torturowali Igora Stachowiaka. Sprawę próbowano zamieść pod dywan, ostatecznie jednak wyszła na jaw. Co więcej, okazało się, że przełożeni policjantów mieli wiedzę na temat tego, co się działo na komendzie.

źródło: wp.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...