Facebook przygotował coś specjalnego na Walentynki. Od Zuckerberga i spółki zakochani dostaną specjalne funkcje

Facebook przygotował dla użytkowników niespodziankę z okazji walentynek
Facebook przygotował dla użytkowników niespodziankę z okazji walentynek Fot. 123RF
Jutro na facebookowym Messengerze pojawią się nowe opcje. Będą przygotowana specjalnie z okazji Walentynek. A wszystko dlatego, że w tym dniu użytkownicy Facebooka są wyjątkowo aktywni na popularnym komunikatorze.

Firma Marka Zuckerberga zebrała informacje na temat tego, jakie zachowania towarzyszyły użytkownikom podczas korzystania z komunikatora. Wszystko po to, by w 2018 roku mieli oni do dyspozycji specjalne funkcje z okazji Walentynek. Są one niejako bodźcem do ostatecznego zdefiniowania związku na Facebooku.

Osoby, które w Walentynki powiadomią na Facebooku, że są w związku, zostaną wynagrodzone nowymi opcjami. W momencie, gdy relacja zostanie potwierdzona, pojawi się specjalne okno rozmowy między partnerami. Ujawniony związek zostanie uczczony też animacją ulatujących w górę serc. Ponadto, emoji zamiast oczu będzie miało serca, a nasz partner zostanie przesunięty na szczyt listy osób, które są dostępne na czacie.

Co ciekawe, w piątce najchętniej używanych emoji są właśnie trzy związane z miłością. To serce, twarz z sercami w miejscu oczu i buźka, która wysyła całusa.

źródło: Digital Trends
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...