Kontrowersje wokół młodziutkiego szefa biura Antoniego Macierewicza. "Różnimy się z Misiewiczem"

Kamil Gniatkowski (w środku) to nowy człowiek Antoniego Macierewicza. Pełni obowiązki szefa jego biura poselskiego.
Kamil Gniatkowski (w środku) to nowy człowiek Antoniego Macierewicza. Pełni obowiązki szefa jego biura poselskiego. Fot. Forum Młodych PiS/Facebook
Antoni Macierewicz ewidentnie lubi współpracę z młodymi mężczyznami. Po Bartłomieju Misiewiczu i Edmundzie Jannigerze w jego najbliższym otoczeniu pojawił się 23-letni Kamil Gniatkowski, który właśnie zaczął pełnić obowiązki szefa biura poselskiego wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Kamil Gniatkowski jest studentem administracji na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie i pracuje na umowę zlecenie. Tak wynika z formularza, który udostępnia oficjalna strona Sejmu. Wcześniej Gniatkowski był współpracownikiem innego posła Prawa i Sprawiedliwości, Roberta Telusa.
Biuro poselskie Macierewicza w Piotrkowie Trybunalskim jest dla zdymisjonowanego ministra bardzo ważne, bo ma to być dla niego nowy przyczółek do walki o polityczną przyszłość. Jak powiedział Gniatkowski "Gazecie Wyborczej", z Antonim Macierewiczem współpracuje już od ponad roku. Najpierw jako asystent społeczny, a teraz jako pracownik biura poselskiego. Jednak od innej osoby z otoczenia Macierewicza dziennikarze dowiedzieli się, że de facto Gniatkowski jest szefem biura poselskiego Macierewicza.

Odżegnuje się on oczywiście od porównań z Bartłomiejem Misiewiczem. – Nie rozumiem dlaczego mam być porównywany z panem Bartłomiejem Misiewiczem. Różnimy się od siebie na wielu płaszczyznach, łączy nas jednak praca dla ojczyzny – powiedział Gniatkowski mediom. Nowego szefa biura poselskiego Macierewicza możemy zobaczyć na zdjęciu z wiceprezesem PiS, które na Facebooku udostępniło Forum Młodych PiS Okręg 10.

Dziś w Radomsku w Miejskim Domu Kultury odbył się Koncert Noworoczny, w którym uczestniczył Minister Antoni Macierewicz....

Opublikowany przez Forum Młodych PiS Okręg 10 na 11 lutego 2018
źródło: "Gazeta Wyborcza"
Trwa ładowanie komentarzy...