Trudno uwierzyć, do czego posuwają się Rozenek i Majdan. Coraz goręcej przed premierą ich "Iron Majdan" w TVN

Coraz goręcej przed premierą nowego programu Iron Majdan w TVN.
Coraz goręcej przed premierą nowego programu Iron Majdan w TVN. Instagram/Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzają dzień zakochanych na wakacjach i skrzętnie dokumentują to w mediach społecznościowych. "Najgorętsza para polskiego showbiznesu" właśnie pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, na którym widzimy ich w dość erotycznej pozie, leżących na walentynkowym łożu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan robią, co mogą, by zwrócić na siebie uwagę. Wszystko po to, by wypromować nowy program w TVN "Iron Majdan", który podobno ma nabić stacji gigantyczną oglądalność i reklamowe wpływy. Rozenek i Majdan wybrali się na wakacje, a na jednym z najnowszych filmów widzimy, jak para bawi się w basenie. Rozenek wspina się na dmuchany materac, a Majdan pomaga w tym żonie. Pieczętuje to klepnięciem Rozenek w pupę.
W Walentynkowy wieczór Rozenek i Majdan poszli jeszcze dalej. Niegdysiejsza "Perfekcyjna Pani Domu" pokazała na Instagramie kolejne zdjęcie, na którym widzimy ją z małżonkiem w łóżku. Głośno było również o konflikcie Małgorzaty Rozenek z Kubą Wojewódzkim. Wojewódzki groził, że ujawni sms-y od Małgorzaty Rozenek. Rozenek miała wówczas wiedzieć, że Wojewódzki jest w związku, twierdził dziennikarz.

W ramach programu "Iron Majdan" para celebrytów wyrusza w niezwykłą podróż dookoła świata. Mają to być wycieczki do miejsc, o których trudno przeczytać w przewodnikach. Małżeństwo Majdanów podejmie w nich wyzwania, "których nikt wcześniej nie podjął". Reguły Iron Majdan są bardzo proste: cel podróży Majdanowie poznają w ostatniej chwili, a zadania do wykonania dopiero po przybyciu na miejsce.

#lazy #evening #happy #duck

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Foto @stas_rozenek

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Trwa ładowanie komentarzy...