Tu znajdziesz prezent i dla “HENRY-ka”, i dla Heleny. Podpowiadamy, gdzie najlepiej kupić “marzenia”

Skok ze spadochronem zamiast książki o lotnictwie? Dla HENRYka to wymarzona opcja
Skok ze spadochronem zamiast książki o lotnictwie? Dla HENRYka to wymarzona opcja Fot. prezentmarzen.com
Zaskoczyć Henryka prezentem nie jest łatwo. I wcale nie chodzi o to, że lekko staromodne imię z automatu otrzymują osoby nad wyraz wybredne. Henrykiem może dziś być zarówno Helena, jak i Wojtek, pod warunkiem, że spełniają kilka warunków, w tym jeden bardzo istotny: wolą być, niż mieć. Ta pozytywna na ogół cecha, w kontekście urodzinowo-okazjonalnym potrafi sprawę podarunku skomplikować. Pomocy można szukać w sklepach z… marzeniami.


High Earner Not Rich Yet (zamożni, ale wciąż na dorobku) czyli w skrócie HENRYcy pewnie nie obrażą się, jeśli w pudełku przewiązanym czerwoną wstążką znajdą zestaw do fondue, czy album o najbardziej luksusowych markach samochodów. Z drugiej strony, jeśli zaliczają się do waszych bliższych znajomych, pewnie będzie wam zależało żeby podarunek wywołał szczery uśmiech, a nie grzecznościowy uśmieszek. Może więc lepiej wysłać Henryka na kurs gotowania, albo przejażdżkę najnowszym modelem Lamborghini?

Sklepów z “przeżyciami” - tych stacjonarnych, i tych internetowych, pojawia się ostatnio coraz więcej. Zanim jednak weźmiecie z wieszaka w hipermarkecie przypadkową przywieszkę z dziarskim ludzikiem, rzucającym się na bungee z sakramencko wysokiego klifu, sprawdźcie dwie rzeczy: a) zakres oferty, oraz b) swoją kartę płatniczą.

Pierwsza kwestia jest dość oczywista: wachlarz proponowanych atrakcji może być różny. Niektóre firmy specjalizują się w przeżyciach ekstremalnych, typu skok na bungee właśnie, pomijając przy tym mniej “szalone”, ale dla niektórych, bardziej zachowawczych Henryków czy Helen idealne aktywności typu: warsztaty w manufakturze słodyczy.


Szeroki i zróżnicowany wybór znajdziecie na przykład na prezentmarzen.com. Spośród dziesiątków posegregowanych kategoriami “marzeń” znajdziecie na przykład trening rycerski, lekcje tańca na obcasach, przejażdżka psim zaprzęgiem czy sesja floatingu.
Wybierając prezent koniecznie należy sprawdzić, w jakich miastach dostępne są promowane przez portal usługi (radość z godzinnego lotu awionetką może być odrobinę mniejsza, jeśli na spotkanie z pilotem trzeba będzie jechać na przykład z Opola pod Radom). Prezentmarzen.com proponuje na przykład oferty aż z 76 miast.

Jak do wyboru marzeń na prezent ma się karta płatnicza? Poza oczywistym faktem, że nam jako darczyńcom, przyjdzie za daną atrakcję zapłacić, przed sfinalizowaniem transakcji warto sprawdzić, czy danego serwisu oraz naszego banku nie łączy umowa partnerska. Bo choć marzyć można w zasadzie bezpłatnie, to już niektóre namacalne “marzenia” potrafią być dość kosztowne. A jeśli w porę zorientujemy się, że prezentmarzen.com funkcjonuje na platformie Citi Specials, mamy szansę zbić koszty prezentu nawet o 15 proc.
Do programu Citi Specials należy każdy posiadacz karty banku Citi Handlowy. Aby skorzystać ze zniżki nie trzeba się też nigdzie rejestrować - wystarczy wiedzieć o istnieniu programu zniżkowego i pochwalić się tym faktem sprzedawcy (w sklepach stacjonarnych) lub poinformować w formularzu internetowego zamówienia.

Sprawdźcie ofertę Citi Specials, bo niewykluczone, że kupując prezent Henrykowi, sami sprawicie sobie jakąś “okazjonalną” przyjemność.

Artykuł powstał we współpracy z Citi Handlowy.


Advertisement
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Czujesz, że nie dasz rady, obejrzyj film. 10 tytułów, które powinna zobaczyć każda kobieta
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
MamaDu 0 0Piotr Rubik poskarżył się na "żenujące" zachowanie kelnerów. Spędzał czas z córkami
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację