I to jest misja mediów narodowych? Sławomir Zapała poprowadzi program w TVP

Sławomir Zapała poprowadzi na antenie TVP2 program muzyczny "Big Music Quiz". Premiera 11 marca.
Sławomir Zapała poprowadzi na antenie TVP2 program muzyczny "Big Music Quiz". Premiera 11 marca. Fot. Screen z YouTube'a / DVBShots
Wiosną 2018 roku na antenie TVP2 zadebiutują trzy nowe seriale: "Trzecia połowa", "Za marzenia" i "La La Poland". Wśród programów rozrywkowych nowościami będą "Ludzik, czyli One Man Show" oraz "Big Music Quiz". Ten ostatni poprowadzi Sławomir Zapała, aktor i muzyk znany ze swoich parodii wykonawców popowych, gwiazda ostatniego Sylwestra TVP w Zakopanem.


Autor wielkiego przeboju "Miłość w Zakopanem" od jakiegoś czasu uchodzi za króla tzw. rock polo i jego kariera nieustannie rozwija się w błyskawicznym tempie. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż Sławomir poprowadzi program muzyczny "Big Music Quiz" w TVP2. W każdym odcinku będą rywalizować ze sobą dwie czteroosobowe drużyny. W kilku rundach tematycznych uczestnicy będą rozpoznawać tytuły piosenek oraz odpowiadać na pytania związane z ciekawostkami muzycznymi, polskimi artystami oraz popularnymi płytami.

Program "Big Music Quiz" oparto na francuskim formacie "Le Grand Blind Test". Producentem polskiej edycji show jest firma Endemol Shine International. Program ruszy w niedzielę 11 marca o godz. 20:05.
Nowości antenowe
Trzy seriale zadebiutują podczas wiosennej ramówki TVP2. "Za marzenia" to obyczajowo-komediowa produkcja o losach trójki przyjaciół. Serial będzie się składał z 13 odcinków. Wystąpi w nim m.in. Maja Bohosiewcz. Premiera 26 lutego. "Trzecia połowa" będzie komediową produkcją o kibicach. Pojawią się w nim Tomasz Karolak oraz Cezary Pazura. Start 22 marca. "La La Poland" to trzecia z nowości. Wystartuje 28 kwietnia i będzie utrzymana w komediowo-satyrycznym tonie.

3 marca na antenie TVP2 pojawi się program kabaretowy "Ludzik, czyli One Man Show". 6-odcinkowy spektakl poprowadzi Bartosz Brzeskot. Wśród gości znajdą się m.in. Grzegorz Halama i Przemysław Lieskie. Pojawi się także nowy misyjny program "Zakupy pod kontrolą", gdzie szefowie kuchni Jakub Korczak i Dariusz Kuźniak przyjrzą się nawykom zakupowym i kulinarnym Polaków. Start 25 marca.


źródło: wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Twardy zawodnik" rezygnuje z prawyborów w PO. Kidawa-Błońska nie ma już rywali
0 0Klaskali, ale się nie cieszyli. Tak obóz PiS reagował na słowa Morawieckiego
POLECAMY 0 0Nigdy się nie poddawaj – tego uczy kino. 10 tytułów, które powinien zobaczyć każdy mężczyzna
Volvo 0 0W mieście Volvo ci więcej. Kompaktowy XC40 to SUV gotowy na (prawie) wszystko
0 0Przy tych posunięciach twardy elektorat... wymięka. Tak PiS wkurzyło swoich wyborców
0 0Zapytali o koszty wizyt zagranicznych Szczerskiego. Kwota wbija w fotel
0 0Modest Amaro otwiera kolejną restaurację. “To będzie coś unikalnego”
INNPoland 0 0Lodowe księżyce i wiatr słoneczny. Człowiek w kosmosie to nic przy tych misjach
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Najmłodsza miliarderka się bogaci. Poruszenie w świecie mody
WYWIAD 0 0"Żenujące". Były sołtys Rytla nie ukrywa, co myśli o reportażu Superwizjera o Beacie Szydło
0 0Nauczyciel pokazuje absurd. "Podręczniki niezgodne z podstawą"