Strażnicy miejscy zablokowali samochody polityków PO? Internauci: "Hanka nawet swoim nie odpuści"

Politycy Platformy Obywatelskiej brali udział w Radzie Krajowej. Strażnicy miejscy nie mieli dla nich litości.
Politycy Platformy Obywatelskiej brali udział w Radzie Krajowej. Strażnicy miejscy nie mieli dla nich litości. Fot. Twitter.com/JNizinkiewicz
Posypały się mandaty. Otrzymali je politycy Platformy Obywatelskiej, którzy w sobotę w stolicy brali udział w Radzie Krajowej PO, poświęconej polityce zagranicznej. Ich auta zostały zablokowane przez Straż Miejską.

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz jest pod ostrzałem nie tylko polityków PiS, ale również i "swoich", czyli Platformy Obywatelskiej – żartują internauci.

Chodzi o to, że niedaleko miejsca, w którym odbywała się Rada Krajowa PO używanie mieli strażnicy miejskiej. Założyli blokady na kilka samochodów. Zdjęcia z akcji wrzucił na swój profil na Twitterze dziennikarz "Rzeczpospolitej" Jacek Nizinkiewicz.
"Hanka nawet swoim nie odpuści", "Bóg czasem wybacza, Hanka "Zemsta" Gronkiewicz-Waltz nigdy" – to tylko niektóre ze złośliwych komentarzy pod postem. Powód założenia blokad był inny. Auta były zaparkowane nielegalnie – w zatoczce autobusowej. "Czy parking przy Centrum Konferencyjnym był pełen czy delegaci chcieli przyoszczędzić?" – zapytał jeden z internautów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...