Paschalska we wzruszających słowach o Kotulance. "Mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś, jesteś szczęśliwa"

Kaja Paschalska napisała na Facebooku krótkie, ale wzruszające wspomnienie o zmarłej niedawno o Agnieszce Kotulance, z którą grała w serialu TVP "Klan".
Kaja Paschalska napisała na Facebooku krótkie, ale wzruszające wspomnienie o zmarłej niedawno o Agnieszce Kotulance, z którą grała w serialu TVP "Klan". Fot. Facebook.com/Kaja Paschalska
Kaja Paschalska nigdy nie wypowiadała się o problemach alkoholowych Agnieszki Kotulanki. – Nie będę brać udziału w szukaniu taniej sensacji w czyimś cierpieniu. Życzę jej jak najlepiej i wierzę w to, że wyzdrowieje i będzie znów tą wspaniałą osobą, którą była i w dalszym ciągu jest – tylko tyle powiedziała w jednym z dawnych wywiadów. Po śmierci swojej serialowej mamy aktorka "Klanu" postanowiła jednak napisać kilka słów na Facebooku.

Młoda aktorka z klasą pisze o zmarłej Agnieszce Kotulance w bardzo wzruszający sposób. "Mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś, jesteś szczęśliwa. Taką będę Cię pamiętać" – post takiej treści zamieściła Kaja Paschalska na Instagramie i Facebooku. Wpis gwiazda "Klanu" opatrzyła zdjęciem z planu serialu sprzed wielu lat, na którym siedzi obok Agnieszki Kotulanki.
Agnieszka Kotulanka grała w serialu "Klan" od samego początku. Wcieliła się w rolę Krystyny Lubicz, ale odeszła z serialu po kilkunastu latach pracy w 2013 roku. Oficjalnie był to dłuższy urlop na uporządkowanie spraw osobistych. Jednak media donosiły o tym, że aktorka zmagała się z chorobą alkoholową.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...