Nietypowe życzenia znanej aktorki na Dzień Kobiet. Złożyła je na Instagramie... zupełnie nago

Ilona Ostrowska złożyła kobietom życzenia na Instagramie. Nago.
Ilona Ostrowska złożyła kobietom życzenia na Instagramie. Nago. Fot. instagram.com/ilona_ostrowska_official
Po życzeniach dla kobiet od "Nergala" już żadne inne nie miały nas zaskoczyć. A jednak 8 marca bardziej udało się zaszokować opinię publiczną Ilonie Ostrowskiej. Znana aktorka telewizyjna i teatralna także postanowiła złożyć życzenia w nietypowy sposób, ale w tym przypadku obyło się bez rekwizytów. Właściwie obyło się bez niczego, bo artystka życzenia złożyła nago.

Ilona Ostrowska postanowiła w bardzo odważny sposób uczcić święto wypadające 8 marca. I nie chodzi tu o same życzenia przekazane za pomocą Instagrama, ale o towarzyszące im zdjęcie. Aktorka bowiem zamieściła... nagie zdjęcie. Mimo naklejek zakrywających szczegóły intymne, rozgrzewa ono raczej męską część widowni, choć to do pań post Ostrowskiej był skierowany.
"Kochane dziewczyny! Życzę nam siły, żebyśmy o sobie stanowiły, mówiły głośno i wyraźnie o swoich potrzebach, spełniały swoje marzenia, dbały o siebie, wydawały hajs i nie zapominały o swoich piersiach, jak to Natalia Przybysz pięknie kiedyś napisała. Ja nie zapomniałam, jak widać na załączonym obrazku i tego się będę trzymać" – napisała pod zdjęciem znana z serialu "Ranczo" Ilona Ostrowska.

Jak się okazuje, jest to prawdopodobnie po części promocja trzeciej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Wszystko na to wskazuje, że tak odważną fotografię posiada... każda uczestniczka show TVN. Na tym miało polegać jedno z zadań, co zdradziła Karolina Ferenstein-Kraśko. "To była cześć kolejnego zadania!!! Wszystkie mamy takie zdjęcia wrzucamy po kolei ... która następna?" – napisała. Można więc oczekiwać, że na profilach uczestniczek show już niedługo pojawią się podobne nagie fotografie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...