Emma Watson już nie jest sama. Z kim spotyka się gwiazda serii o "Harrym Potterze"?

Emma Watson to jedna z największych gwiazd światowego kina.
Emma Watson to jedna z największych gwiazd światowego kina. Fot. Facebook / Emma Watson
Jak podają amerykańskie media, Emma Watson i Chord Overstreet są parą. Pierwsze spekulacje na ich temat zaczęły wypływać od jakiegoś czasu, ale w niedzielę pojawiły się fotografie, które rozwiewają wszelkie wątpliwości. Widać na nich, jak gwiazdy spacerują ulicą trzymając się za ręce.

Kim jest wybranek Emmy Watson? Chord Overstreet to 29-letni amerykański piosenkarz i aktor, który najbardziej znany jest z roli Sama Evansa w serialu muzycznym "Glee" stacji Fox, emitowanym od roku 2009 do 2015. Parę po raz pierwszy sfotografowano razem na koncercie Nathaniela Rateliffa & the Night Sweats. Overstreet towarzyszył również Watson na imprezie "Vanity Fair" po oscarowej gali.
Emma Watson to niepodważalna gwiazda kina. Sławę zdobyła rolą Hermiony Granger, czyli jednej z głównych postaci w serii filmów o Harrym Potterze. W 2017 roku zagrała Bellę w "Pięknej i Bestii". Film okazał się wielkim sukcesem finansowym, bo zarobił ponad 1,2 mld dolarów na całym świecie.

27-letnia aktorka znana jest także ze swojej aktywności w organizacji wspierającej równouprawnienie kobiet. Watson przeznaczyła niedawno milion dolarów na fundusz UK Justice and Equality Fund wspierający osoby, które doświadczyły molestowania seksualnego.

źródło: "pagesix.com"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...