Cameron Diaz rezygnuje z aktorstwa. Sensacyjną informacją podzieliła się jej koleżanka

Cameron Diaz podczas lunchu z Selmą Blair wyjawiła, że rezygnuje z aktorstwa.
Cameron Diaz podczas lunchu z Selmą Blair wyjawiła, że rezygnuje z aktorstwa. Fot. Facebook / Cameron Diaz
Selma Blair, aktorka znana z takich filmów jak "Hellboy" oraz "Szkoła uwodzenia", podzieliła się szokującą informacją, którą przekazała jej Cameron Diaz podczas lunchu. Gwiazda "Maski" i "Aniołków Charliego" postanowiła zrezygnować z aktorstwa, aby spędzać czas ze swoim mężem.

45-letnia Cameron Diaz związana jest obecnie z 39-letnim Benjim Maddenem, amerykańskim gitarzystą i wokalistą zespołu Good Charlotte. Para pobrała się w 2015 roku. Jak zdradziła mediom Selma Blair, Cameron nie zamierza nigdy więcej pojawiać się na wielkim ekranie.

Tę rewelację Blair usłyszała, gdy aktorki poszły na lunch. "Wspominałyśmy udział w 'Ostrożnie z dziewczynami'. Pomyślałam, że świetnie byłoby stworzyć sequel, ale Cameron stwierdziła, że skończyła z aktorstwem. Powiedziała wprost 'mam dość'. Wygląda na to, że prowadzi naprawdę udane życie. Nie wiem, co musiałoby się wydarzyć, aby wróciła. Jest szczęśliwa".

Długa kariera
Cameron Diaz zaczynała jako modelka, ale w pewnym momencie postanowiła przejść do świata filmu, gdzie natychmiastowo zrobiła furorę. Zaczęła od "Maski" w 1994 roku z Jimem Carrey’em, która okazała się dużym hitem. Swoją rosnącą sławę scementowała cztery lata później rolą w komedii "Sposób na blondynkę". W 1999 roku zagrała w znakomitym filmie Spike’a Jonze’a "Być jak John Malkovich".


Później trafił się jej występ w "Gangach Nowego Jorku" Martina Scorsese oraz dwie części "Aniołków Charliego", gdzie przyszło jej grać postać Natalie Cook. Ostatni raz na dużym ekranie mogliśmy oglądać Diaz w "Annie". Film miał premierę w Polsce 25 grudnia 2014 roku. Aktorka ma na koncie także książkę "Ja, Kobieta. Jak pokochać i zrozumieć swoje ciało”, która ukazała się w Polsce cztery lata temu.
źródło: "thesun.co.uk"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...