Poseł od Kukiza spotkał się z szefem radykalnych islamistów. "Rzuciła się sfora marionetek"

Poseł Paweł Skutecki z Kukiz 15' spotkał się liderem Hezbollahu w Libanie.
Poseł Paweł Skutecki z Kukiz 15' spotkał się liderem Hezbollahu w Libanie. Fot. Facebook.com / Paweł Skutecki
Gromy posypały się na posła Kukiz 15' Pawła Skuteckiego po tym, jak na Facebooku opublikował zdjęcie ze spotkania z Mohammadem Raadem, liderem ugrupowania Hezbollah w Libanie. Rzecznik dyscyplinarny klubu odciął się od działań parlamentarzysty i zapowiedział z nim rozmowę. Tymczasem sam Skutecki z niczego się nie wycofuje – swoich krytyków nazywa ignorantami.

Poseł Paweł Skutecki poinformował wczoraj o swojej wizycie w siedzibie Hezbollahu w Libanie. Dołożył przy okazji szczyptę złośliwości wobec PiS. "Siedziba Hezbollahu jest słabiej (albo dyskretniej!) chroniona niż pewne biuro na Nowogrodzkiej" – napisał po spotkaniu z liderem ugrupowania Mohammadem Raadem, chwaląc się przy tym otrzymanym medalem.

Ogromnie pozytywne spotkanie z Mohammadem Raad, liderem ugrupowania Hezbollah. Warto rozmawiać, osobiście skonfrontować...

Opublikowany przez Paweł Skutecki na 12 marca 2018
Trudno się dziwić oburzeniu, jakie zapanowało po tym wpisie. Hezbollah to partia szyickich radykałów, finansowana m.in. przez Syrię i Iran. Wiele państw w tym USA i Wielka Brytania uważają Hezbollah za organizację terrorystyczną. I z kimś takim spotyka się polski parlamentarzysta?

Będzie analiza
Portal niezalezna.pl cytował komentarz rzecznika dyscypliny w klubie Kukiz 15'. – Oczywiście spotkanie z przedstawicielem Hezbollahu nie jest szczęśliwe z punktu widzenia tego, czym Hezbollah się zajmował i zajmuje – stwierdził poseł Tomasz Jaskóła. Podkreślił, że podróż Skuteckiego nie była w żaden sposób "polecona przez klub". Zapowiedział, że prezydium ugrupowania zajmie się tą sprawą na najbliższym posiedzeniu.

Co na to sam zainteresowany? Nie widzi nic niewłaściwego w spotkaniu z liderem Hezbollahu. Tłumaczy bowiem, że Mohammad Raad nie ma nic wspólnego z terrorystami. "No i rzuciła się sfora wypchanych frazesami marionetek nieodróżniających partii od koalicyjnego klubu poselskiego. Wystarczyło użyć Wikipedii, żeby zobaczyć, że pan Raad jest szanowanym posłem, szefem klubu Hezbollah, z którym spotykają się najważniejsi tego świata" – skomentował Skutecki.

No i rzuciła się sfora wypchanych frazesami marionetek nieodróżniających partii od koalicyjnego klubu poselskiego....

Opublikowany przez Paweł Skutecki na 12 marca 2018
Dyskusję o podróży Pawła Skuteckiego do Libanu zaplanowano w klubie Kukiz 15' na 20 marca.


Przeciwnik alimentów i szczepopnek
Nie po raz pierwszy zrobiło się głośno o pośle Skuteckim – parlamentarzysta do tej pory zasłynął m.in. z walki ze szczepionkami i nazywania lekarzy sektą a także z pomysłu zniesienia obowiązku alimentacyjnego oraz wprowadzenia obowiązkowej opieki naprzemiennej nad dzieckiem po rozwodzie rodziców.

źródło: niezalezna.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...