To już oficjalne! Ujawniono nazwisko dziennikarki, która zastąpi Magdę Mołek w "Dzień dobry TVN"

Magdalena Mołek przestanie być prowadzącą "Dzień Dobry" TVN, bo zostanie mamą.
Magdalena Mołek przestanie być prowadzącą "Dzień Dobry" TVN, bo zostanie mamą. Magda Mołek/Instagram
Magda Mołek odchodzi - czasowo - z "Dzień Dobry TVN". Powód? Zostanie po raz drugi mamą. W mediach od wielu miesięcy trwały spekulacje, kto zastąpi prezenterkę. Padały dwa nazwiska: Agnieszki Woźniak-Starak (dawniej Szulim) i Uli Chincz.

O tym, jak trudna to rola, przekonała się niedawno Szulim, gdy parę razy wystąpiła jako prowadząca "DD TVN". Dziennikarka okazjonalnie prowadziła program w ostatnich miesiącach. Wylała się na nią fala hejtu. Widzowie programu pisali o niej: "sztuczna", "sztywna" i "niesympatyczna". Kto wie – może właśnie dlatego ostatecznie szefostwo TVN postawiło na Urszulę Chincz.

Chincz ma 41 lat i – jak donosi "Fakt" – cieszy się na myśl o ciąży Mołek, może bowiem liczyć na więcej minut na wizji. Telewizyjną przygodę rozpoczęła od prowadzenia "Pytania na Śniadanie". W ostatnich latach przygotowywała w "DD TVN" materiały reporterskie. Jak wyjawia dziennikowi, nie spełnia to jednak jej ambicji. – Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej. Czuję niedosyt, że tego nie mam i brakuje mi takiej pracy nie stricte reporterskiej – powiedziała.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie nowa prowadząca zadebiutuje w programie. Wszystko zależy od tego, jak długo zdecyduje się pracować Magdalena Mołek. Gwiazda swoim szczęściem podzieliła się na Instagramie pod koniec stycznia.
Trwa ładowanie komentarzy...