Sławomir zrobił sobie udany prezent na 35. urodziny. Gigantyczna ilość odsłon najnowszego klipu w ciągu zaledwie doby

Gigantyczna popularność nowej piosenki Sławomira nie wróży nic dobrego dla bardziej wybrednych uszu.
Gigantyczna popularność nowej piosenki Sławomira nie wróży nic dobrego dla bardziej wybrednych uszu. Fot. YouTube.com/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo
Mieszanka stylizowanego na amerykańskie county i szczypta disco polo – to najnowsza piosenka Sławomira Zapały. Jej premiera na YouTube odbyła się w poniedziałek, klip "Ty mała znów zarosłaś" od razu zdobył gigantyczną popularność. W dobę piosenka Sławomira osiągnęła ponad 1,5 mln wyświetleń!


Można powiedzieć, że dużej popularności nowej piosenki Sławomira Zapały można było się spodziewać. Ale chyba nikt nie przypuszczał, że przybierze to aż takie rozmiary. W dobę najnowszy teledysk zespołu obejrzało na YouTube ponad 1,5 mln osób. Jednak, jeżeli ktoś przegapił poranne doniesienia i nie wie o czym mowa, pędzimy z wyjaśnieniami.
Piosenka nosi tytuł "Ty ma znów zarosłaś". I tak, jest to utwór, który pod pretekstem śpiewania o trawie rosnącej na łące, prymitywnie odwołuje się do seksualnych podtekstów. Nieocenioną rolę w tym spełnia żona Sławomira Zapały Magdalena Kajrowicz, która występuje w teledysku. Śmiałe ruchy pośladków i granie na tamburynie w dość niestandardowych jak na tę czynność pozach dobitnie, pokazują o co tak naprawdę chodzi.
Z pewnością popularności Sławomirowi Zapale i jego zespołowi doda jego wtorkowa wizyta w programie Kuby Wojewódzkiego w TVN.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki