"Pitbull. Ostatni pies" ze znakomitym wynikiem otwarcia w kinach. Czy Pasikowski pobił rekord Vegi?

"Pitbull. Ostatni pies" miał najlepsze otwarcie weekendowe w karierze Władysława Pasikowskiego.
"Pitbull. Ostatni pies" miał najlepsze otwarcie weekendowe w karierze Władysława Pasikowskiego. Fot. Screen z YouTube'a / UltraCinema
Tego można było się spodziewać. "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego po pierwszym weekendzie wyświetlania w polskich kinach przyciągnął do kin blisko 346 tys. widzów. Wynik jest znakomity, ale - nawet pomimo obecności Dody w obsadzie - o detronizacji "Pitbullów" Patryka Vegi nie ma mowy. Jednak dla Pasikowskiego jest to najlepsze otwarcie w życiu.


W najnowszym "Pitbullu" pojawia się prawdziwa śmietanka polskich aktorów znanych już z poprzednich produkcji. Chodzi o Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Rafała Mohra czy Michała Kulę. Jednak największą sensacją nowego "Pitbulla" od początku był udział Dody, która zagrała żonę gangstera, przejmującą biznes po jego śmierci. Gościnnie w produkcji zagrała również Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora.

Opłaciło się, bo film Władysława Pasikowskiego przez weekend obejrzało 345 906 widzów. Jednak nawet ten wynik wciąż ma kawał drogi do osiągnięć Patryka Vegi, którego "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" z Joanną Kulig i Alicją Bachledą Curuś przyciągnął w pierwszy weekend aż 767 519 widzów. "Kobiety mafii" poradziły sobie niewiele gorzej, bo był to wynik 684 000. Także "Botoks" bez problemu rozprawia się z najnowszym Pitbullem, bo widziało go ponad 710 tys. widzów.

Personalny rekord
Jednak reżyser znany z takich filmów jak dwie części "Psów" oraz "Operacji Samum" nie ma na co narzekać. Pobił swój własny rekord otwarcia, który jeszcze przed premierą filmu "Pitbull. Ostatni pies" 15 marca, wynosił 220 tys. widzów. Było to za sprawą filmu "Jack Strong" z 2014 roku, gdzie główną rolę zagrał Marcin Dorociński.


źródło: "wirtualnemedia.pl"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
INNPoland 0 0Wielka awaria w popularnym banku. Niektórym klientom wyzerowało konta
Żółty Tydzień 0 0Jeden organ, 500 funkcji. Taka jest wątroba. Jakie choroby mogą ją zniszczyć?
0 0Chorujesz na jaskrę i uwielbiasz jogę? To połączenie może nie być dobre dla oczu
WYWIAD 0 0"Zachowanie Klarenbacha było chamskie". Posłanka Wiosny wyjaśnia, dlaczego uparcie chodzi do TVP
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie chcemy nudy, chcemy DRAMY. Ten odcinek "Rolnik szuka żony" zaspokoił odwieczną ludzką potrzebę
RECENZJA 0 0Bez coming outu Elsy, ale wciąż "ma tę moc". O "Krainie lodu 2" znów będzie głośno