Do trzech razy sztuka. Marta Kaczyński ponownie weźmie ślub. Kim jest Piotr Zieliński, jej przyszły mąż?

Marta Kaczyńska zdecydowała się po raz trzeci wyjść za mąż. Jej przyszłym mężem będzie Piotr Zieliński.
Marta Kaczyńska zdecydowała się po raz trzeci wyjść za mąż. Jej przyszłym mężem będzie Piotr Zieliński. Fot. Jakub Włodek / Agencja Gazeta
W środę pojawiła się informacja o tym, że Marta Kaczyńska ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Będzie to jej trzeci ślub. Nowym wybrankiem jest Piotr Zieliński, z którym córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego związana jest od jakiegoś czasu. Ślub ma być jednostronny, czyli tylko Marta Kaczyńska wypowie słowa przysięgi. O jej przyszłym mężu nie wiadomo za wiele.


Marta Kaczyńska ma za sobą dwa małżeństwa. Pierwsze było z Piotrem Smuniewskim i trwało od końca 2002 roku do 2007 roku. Jeszcze w 2007 roku bratanica Jarosława Kaczyńskiego wzięła ślub z Marcinem Dubienieckim, z którym rozwiodła się w listopadzie 2016 r. Z tego związku ma dwie córki, Ewę i Martynę. Jednak wedle zasady do trzech razy sztuka prawniczka postanowiła spróbować jeszcze raz i tym razem wyjdzie za Piotra Zielińskiego.

O ich związku media zaczęły donosić w 2017 roku. Para poznała się na zawodach hippicznych. Już po kilku tygodniach znajomości Kaczyńska i Zieliński wybrali się na wspólne wakacje. Po tym, jak zauważono mężczyznę z inną kobietą, media zaczęły spekulować, czy związek Kaczyńskiej z nowym partnerem przetrwa. Do niczego poważnego jednak nie doszło.

O Piotrze Zielińskim nie ma zbyt wielu informacji. Wiadomo, że on także jest po rozwodzie. Z poprzednich związków mężczyzna ma trójkę dzieci. Prowadzi szkołę jazdy konnej dla dzieci w podwarszawskim Piasecznie. To właśnie konie miały połączyć parę, bowiem obie córki Marty Kaczyńskiej trenują jeździectwo. Córka prezydenckiej pary spodziewa się zresztą kolejnego dziecka. Jak podała "Viva", Kaczyńska urodzi dziewczynkę. Narodziny mają rzekomo nastąpić w połowie sierpnia.


Skromna ceremonia
Nie jest znany jeszcze termin ślubu Marty Kaczyńskiej z Piotrem Zielińskim. Wiadomo jednak, że przyjmie formę tzw. ślubu jednostronnego. Choć Zieliński będzie towarzyszył swojej partnerce w czasie ceremonii, to podczas ślubu tylko ona wypowie na koniec słowa przysięgi małżeńskiej. Sama ceremonia ma być utrzymana w kameralnym stylu, stąd odbędzie się jedynie w gronie najbliższych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi