Gdzie przepadły nagrania z nocnej imprezy Misiewicza? Politycy Platformy napisali w tej sprawie do Morawieckiego

Bartłomiej Misiewicz zabawił się w klubie WOW w Białymstoku. Teraz wraca sprawa imprezy.
Bartłomiej Misiewicz zabawił się w klubie WOW w Białymstoku. Teraz wraca sprawa imprezy. Fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Pamiętacie słynną nocną imprezę Bartłomieja Misiewicza w Białymstoku? Posłowie Platformy Obywatelskiej właśnie chcą się dowiedzieć, co stało się z nagraniami z monitoringu klubu nocnego, w którym bawił się ówczesny rzecznik Minierstwa Obrony Narodowej. Spekulują, czy nagrań przypadkiem nie przejęła Służba Kontrwywiadu Wojskowego.


Paweł Olszewski i Cezary Tomczyk z Platformy Obywatelskiej pytają, czy wiceszef SKW Marek Utracki nie polecił podwładnym zabezpieczenia nagrań z monitoringu klubu nocnego WOW w Białymstoku. Pytają też, czy właściciel klubu przekazał nagrania z własnej woli, czy też ktoś na niego naciskał. Na koniec chcą wiedzieć, czy wszystko odbyło się na polecenie ówczesnego szefa MON Antoniego Macierewicza.

Impreza Misiewicza w klubie WOW
Politycy PO napisali w tej sprawie do premiera Mateusza Morawieckiego. "Po tym incydencie słowa takie jak limuzyna, ochroniarz z Żandarmerii Wojskowej, szastanie pieniędzmi, nagabywanie studentek i proponowanie pracy każdemu, kto rozpozna kim jest stało się znakiem rozpoznawczym ówczesnego rzecznika MON" – stwierdzają.

Przypomnijmy, że Bartłomiej Misiewicz podczas oficjalnej delegacji w Białymstoku postanowił zabawić się w studenckim klubie WOW. Jak relacjonował "Fakt", z hotelu polityk miał na imprezę 350 m, ale przyjechał limuzyną, a przez cały wieczór towarzyszył mu ochroniarz.


źródło: "Dziennik Gazeta Prawna"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
0 0Chaos po roku bez użytkowania wieczystego. Już mówi się o nowym podatku
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie chcemy nudy, chcemy DRAMY. Ten odcinek "Rolnik szuka żony" zaspokoił odwieczną ludzką potrzebę
RECENZJA 0 0Bez coming outu Elsy, ale wciąż "ma tę moc". O "Krainie lodu 2" znów będzie głośno
POLECAMY 0 0Nigdy się nie poddawaj – tego uczy kino. 10 tytułów, które powinien zobaczyć każdy mężczyzna
Volvo 0 0W mieście Volvo ci więcej. Kompaktowy XC40 to SUV gotowy na (prawie) wszystko