Nowy serial komediowy od stacji Kurskiego. W obsadzie "Trzeciej połowy" zobaczymy Pazurę, Karolaka oraz Adamczyka

"Trzecia połowa" będzie miała swoją premierę przed meczem Polska-Nigeria.
"Trzecia połowa" będzie miała swoją premierę przed meczem Polska-Nigeria. Fot. Screen z YouTube'a / TVP
W piątek 23 marca na antenie TVP1 rozpoczyna się emisja serialu komediowego "Trzecia połowa". Premierowy odcinek zaplanowany jest tuż przed meczem towarzyskim Polska-Nigiera, na godz. 20:10. W obsadzie znaleźli się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Karolak oraz Piotr Adamczyk. To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów piłki nożnej.

Początkowo "Trzecia połowa" miała mieć swoją premierę w ramówce TVP2, ale władze Telewizji Polskiej zdecydowały, że nowy serial będzie puszczany przy meczach piłkarskich, które transmituje TVP1.

Fabuła serialu będzie oscylować wokół tematyki piłkarskiej oraz nadchodzących w czerwcu mistrzostw świata w piłce nożnej w Rosji. Jego bohaterowie na co dzień ciężko pracują i zmagają się z życiowymi problemami, ale raz w tygodniu stają się wojownikami - idą do pubu, aby oglądać wspólnie mecz.
Prócz Cezarego Pazury, Piotra Adamczyka i Tomasza Karolaka w obsadzie znaleźli się także Weronika Książkiewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Hanna Konarowska. To właśnie kobiece bohaterki będą przypominać swoim partnerom o prozie życia codziennego. Reżyserem odcinków jest Kristoffer Rus.

Pierwszy odcinek "Trzeciej połowy" wystartuje o 20:10 przed meczem Polska - Nigeria. Zaś premiera drugiego odcinka odbędzie się 27 marca o godz 20:10 przed meczem towarzyskim Polski z Koreą Południową. Odcinki będzie można również obejrzeć w TVP VOD.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...