Natalia Szroeder i Quebonafide są razem? To może być nowa gorąca para świata muzyki

Według pierwszych informacji Natalia Schroeder i Quebonafide spotykają się od miesiąca.
Według pierwszych informacji Natalia Schroeder i Quebonafide spotykają się od miesiąca. Fot. Facebook
Polskie media rozpisują się od niedzieli o rzekomym związku piosenkarki Natalii Szroeder z szalenie popularnym raperem Quebonafide. Wszystko za sprawą zdjęcia, do którego jako pierwszy dotarł Pudelek, gdzie widać jak muzycy bawią się razem podczas piątkowego meczu Polska-Nigeria.


Wystarczyła fotografia brata Natalii Szroeder z Instragrama z meczu towarzyskiego naszej drużyny, aby po internecie rozeszła się fala spekulacji na temat jej relacji ze słynnym raperem. Jako pierwszy zauważył ją Pudelek. Portal szybko doszedł do osoby z ich otoczenia, która oznajmiła, że związek Quebonafide z Natalią Schroeder trwa od niedawna.

– Spotykają się od około miesiąca. Quebo ma za sobą długi i skomplikowany związek, który niedawno się skończył i nie planował związku, ale Natalia zrobiła na nim naprawdę duże wrażenie i postanowił dać temu szansę – powiedziała Pudelkowi osoba ze środowiska rapera.

Popularni muzycy
Quebonafide to autor najlepiej sprzedającej się płyty polskiej w 2017 roku. "Egzotyka" była drugim albumem w jego karierze i w szybkim tempie rozeszła się w ponad 60 tys. egzemplarzy, co dało muzykowi podwójną platynę. Stąd każdy ruch tego bardzo popularnego rapera jest natychmiast odnotowywany w sieci.


Głośno w ostatnich dniach było również za sprawą działań stricte muzycznych Quebonafide. Chodzi o gorąco oczekiwany album, który nagrał wspólnie z Taco Hemingwayem. Dzieło nosi nazwę "SOMA 0,5 mg" i swoją premierę będzie miało 13 kwietnia 2018 roku. Muzycy ogłosili również ze wybiorą się razem w trasę koncertową.

23-letnia piosenkarka Natalia Szroeder także ma za sobą sukcesy, jak chociażby zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami" oraz status złotej pory, którą otrzymała za debiutancką płytę pt.: "Nadinterpretacje". Obecnie można posłuchać jej nowego singla "Parasole".

źródło:"pudelek.pl"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...