Taco Hemingway i Quebonafide z wspólnym albumem oraz koncertami. Można już posłuchać pierwszego singla

Wspólny album dwóch popularnych raperów nosi nazwę "SOMA 0,5 mg".
Wspólny album dwóch popularnych raperów nosi nazwę "SOMA 0,5 mg". Fot. Screen z YouTube / QueQuality
Kolaboracyjny album dwóch popularnych raperów nosi nazwę "SOMA 0,5 mg" i będzie miał swoją premierę 13 kwietnia 2018 roku. Jednak już teraz fani mogą zamówić specjalny preorder na stronie Hemingwaya. Muzycy ogłosili również wspólną trasę koncertową.


Singiel promujący pierwszą wspólną płytę Taco Hemingwaya oraz Quebonafide nosi tytuł "ART-B". Można go odsłuchać m.in. na Spotify czy YouTube. Już od kilku dni było gorąco wokół obu raperów za sprawą tajemniczych obrazków, które wrzucili na Instragramie.

Szczególnym zaskoczeniem był ruch Quebo, bowiem artysta 5 miesięcy temu ogłosił, że znika z mediów społecznościowych i pojawi się tylko w momencie, gdy będzie miał gotową płytę. Panowie połączyli swoje pseudonimy w Taconafide i zapowiedzieli, że oprócz płyty "SOMA 0,5mg" zafundują również swoim fanom trasę koncertową, która rozpocznie się 19 marca w Krakowie.
Niezadowoleni fani
Taco Hemingway dość szybko stał się jednym z największych objawień muzycznych ostatnich lat. Jego album "Umowa o dzieło" z 2015 roku dał Filipowi Szcześniakowi nie tylko dobre recenzje, ale także dużą popularność. Jednak nie wszystko, co robił później artysta spodobało się jego fanom.

Tak było przy okazji singla "Nostalgia" z 2017 roku z albumu "Szprycer", który zebrał niemałe cięgi od internautów. "Nooo pierwszy album znam na pamięć ale to brzmi jak asłuchalne g... wycelowane w dzieciarnię i gimbazę wklejająca denne cytaty po angielsku na FB" – komentowano w sieci. Jak opinie będą towarzyszyć Taconafide? Przekonamy się już niebawem.


źródło: Aktivist.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Przez dwa miesiące byłam streamerką gier. Oto, czego się nauczyłam
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Polskiej szkole przydaliby się tacy nauczyciele. "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" w teatrze
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie