Koncert ku pamięci Wodeckiego przeradza się w farsę. Coraz większe obawy o skandal w rocznicę śmierci artysty

Zaostrza się konflikt między rodziną Zbigniewa Wodeckiego a Olgą Bończyk. Pojawiają się obawy, iż rocznicę śmierci artysty przyćmi skandal.
Zaostrza się konflikt między rodziną Zbigniewa Wodeckiego a Olgą Bończyk. Pojawiają się obawy, iż rocznicę śmierci artysty przyćmi skandal. Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta
8 czerwca w Krakowie odbędzie się dwudniowy festiwal "I Wodecki Twist", który będzie poświęcony pamięci zmarłego przed rokiem Zbigniewa Wodeckiego. Wydarzenie to wzbudza niestety ogromne kontrowersje ze względu na konflikt między córką artysty a Olgą Bończyk, która koncertowała z Wodeckim i była jego bratnią duszą. Katarzyna Wodecka-Stubbs sprawiła, że Olga Bończyk nie wystąpi na koncercie ku pamięci Wodeckiego. Niewykluczone, że podczas rocznicy śmierci wyniknie z tego skandal.

Organizatorką festiwalu jest Katarzyna Wodecka-Stubbs, która od chwili śmierci ojca żyje w konflikcie z Olgą Bończyk. Wszystko przez zażyłość, która przed śmiercią miała łączyć muzyka i znaną aktorkę. Niesnaski między kobietami mają być przyczyną, przez którą Bończyk nie została zaproszona na czerwcowy festiwal.
Przypomnijmy, że niedawno ujawniono, iż Olga Bończyk pozostawała w bliskiej relacji ze Zbigniewem Wodeckim. Razem z nim, Alicją Majewską i Włodzimierzem Korczem koncertowali na całym świecie. Między Bończyk a Wodeckim miało pojawić się uczucie.

Muzyczne święto ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego ma otworzyć gala "Tribute to Zbigniew Wodecki", w czasie której hołd artyście złożą czołowi polscy muzycy, m.in. Kayah, Grzegorz Turnau, Alicja Majewska, Halina Frąckowiak, Hanna Banaszak czy Zdzisława Sośnicka.

źródło: WP
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...