Ewa Chodakowska opublikowała zdjęcie swojej matki. Chyba nikt nie spodziewał się takiej reakcji fanek

Ewa Chodakowska pochwaliła się zdjęciem swojej matki.
Ewa Chodakowska pochwaliła się zdjęciem swojej matki. Fot. facebook.com/pg/chodakowskaewa
Ewa Chodakowska pochwaliła się zdjęciem swojej matki sprzed lat. "Jeszcze 13 lat temu moja Mami wskakiwała w moje jeansy, a podczas spaceru po wyspie Santorini gwizdali za nią Grecy w moim wieku" – napisała na Facebooku popularna trenerka. Reakcja fanek na jej wpis okazała się niesamowita.

"Moja Mami ma tutaj 63 lata... dla przypomnienia – mama czwórki dzieci. Fajna, co? W Święta zawsze przeglądam stare albumy ze zdjęciami. Dziś trafiłam na fotkę sprzed 13 lat. Jeszcze 13 lat temu moja Mami wskakiwała w moje jeansy, a podczas spaceru po wyspie Santorini gwizdali za nią Grecy w moim wieku. Dziś ma 76 lat i wciąż jest w świetnej formie" – rozpoczęła wpis na Facebooku Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska wspomniała, że jej matka zawsze dbała o formę. "Przy okazji, nie pamiętam mojej Mami grzejącej sofy. Dbała o to, co dostała. Mój ulubiony Człowiek, najpiękniejsza dusza, najbardziej uprzejma, najbardziej troskliwa, kochająca, moja inspiracja. Kocham Marysię moją. PS Geny to nie wszystko, bo przecież nawet te najlepsze można zaprzepaścić. Dlatego udoskonalam to, co dostałam – spadam na świąteczną matę" – dodawała trenerka.
Ewa Chodakowska tak bardzo zainspirowała fanki, że te zaczęły publikować zdjęcia swoich mam czy babć, które – choć już nie najmłodsze – nadal znakomicie się trzymają. Kobiety wspominały także, że zdjęcie opublikowane przez Ewę Chodakowską to wspaniała motywacja. "Najlepsza motywacja. Piękna inspiracja! Brawo, Mamo. Marzę, by kiedyś o mnie też dzieci napisały tyle pięknych słów. Masz wspaniałą córkę. Wartościową, która kocha ludzi i ma wielkie serce" – skomentowała jedna z internautek.

Przypomnijmy, że Ewa Chodakowska wywołała niedawno spore kontrowersje wpisem, w którym otwarcie manifestuje swą wiarę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...