Na tę wiadomość fani Ewy Bem długo czekali. Koniec z żałobą po rodzinnej tragedii, piosenkarka ogłosiła powrót na sceny

Ewa Bem wraca na scenę. Przerwała wcześniej trasę koncertową w związku z żałobą po śmierci córki.
Ewa Bem wraca na scenę. Przerwała wcześniej trasę koncertową w związku z żałobą po śmierci córki. fot. Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta
To świetna wiadomość dla fanów legendarnej polskiej piosenkarki. Ewa Bem właśnie ogłosiła, że wraca na scenę. Z której zniknęła po tym, gdy w listopadzie 2017 roku wpadła w żałobą po śmierci córki. Wówczas Bem odwołała wszystkie zaplanowane występy, ale teraz znowu będzie koncertować.

Taką informację podał w rozmowie z dziennikiem "Fakt" Andrzej Łukasik, czyli menedżer Ewy Bem. – Mogę potwierdzić, że powoli szykujemy trasę koncertową. Na pewno jeszcze w tym roku, prawdopodobnie już niedługo – przyznał. Nie chce on jednak na razie podawać konkretnych terminów występów, są one w trakcie ustaleń.

Żałoba po Pameli Bem-Niedziałek
Przypomnijmy, że Ewa Bem przerwała trasę koncertową po tym, jak zmarła jej córka. Artystka ogłosiła to w połowie listopada. Pamela-Bem Niedziałek zmarła na nowotwór w październiku w wieku 39 lat.

Dziennikarka wcześniej przez wiele lat pracowała w TVN24 Biznes. Wcześniej współtworzyła pierwszy w Polsce kanał informacyjny TVN24. Była prezenterką, wydawczynią i reporterką. Jak mówili jej redakcyjni koledzy, potrafiła przedstawiać informacje ze świata gospodarki w sposób zrozumiały dla każdego widza.

źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...