Joanna Górska opublikowała najnowsze wyniki badań. "Łysym dziewczynom mam do przekazania jedną rzecz"

Dziennikarka Polsatu Joanna Górska opublikowała najnowsze wyniki badań.
Dziennikarka Polsatu Joanna Górska opublikowała najnowsze wyniki badań. Instagram/Joanna Górska
Joanna Górska, dziennikarka Polsatu, która zmagała się z nowotworem, pochwaliła się wynikami badań na Instagramie. Oczywiście bardzo dobrymi. Poinformowała, że nigdy nie widziała niczego piękniejszego oraz że nie musi już "zakładać" włosów, bo odrastają coraz silniejsze.

"Widzieliście kiedyś coś piękniejszego? Ja chyba nie. To będzie super dzień i kolejne też" – napisała Joanna Górska w komentarzu do wyników badań na Instagramie i dodała hasztagi #czystegeny i #onsilnyjasilniejsza . Pocieszyła "wszystkie łyse dziewczyny", że to przejściowe, a włosy odrastają silniejsze. "Pierwszy 'puszek' trzeba zgolić, najlepiej trzy razy #napazdana, a później już rosną jak szalone... niestety każdy w swoją stronę" – napisała.

W lipcu 2017 roku dziennikarka dowiedziała się, że choruje na raka gruczołu sutkowego. "Nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego..." – zaczęła post na Facebooku w październiku. Te słowa zmroziły jej fanów, bo Górska poinformowała o walce z rakiem. Poprosiła wierzących o modlitwę, a niewierzących o trzymanie kciuków.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsatu zniknęła z anteny w grudniu. Przyjęła 16 dawek chemioterapii. Jednak walka wydaje się mieć swój happy end. "Pani Joanno, jest całkowita odpowiedź na chemioterapię, wszystkie wycięte tkanki czyste, bez komórek nowotworowych" – przytaczała na początku marca szczęśliwa 2018 opinię swojego lekarza. Napisała wtedy, że przeciwnik "był" bardzo silny. Dała też cenną lekcję innym kobietom, by szybko robiły badania, jeśli tylko zauważą coś niepokojącego. Wcześniej mimo własnej trudnej walki pełna optymizmu pocieszała inne chore na nowotwór.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...