"Wracaj do złotej klatki!". Ta instagramowa wymiana zdań między Quebonafide a Natalią Szroeder rozpala fanów

Raper Quebonafide i Natalia Szroeder są rzekomo parą.
Raper Quebonafide i Natalia Szroeder są rzekomo parą. Fot. Grzegorz Bukała / Agencja Gazeta
Raper Quebonafide i Natalia Szroeder wzbudzają ostatnio ogromne zainteresowanie. Wszystko dlatego, że prawdopodobnie są parą. Bliscy wokalistki podobno martwią się o nią, ponieważ muzyk miał odciąć ją od przyjaciół. Prasa kolorowa donosi, że Natalia Szroeder jest jednak po uszy zakochana w raperze. Niektóre tabolidy twierdzą wręcz, że Quebonafide "zamknął Natalię Szroeder w złotej klatce". Do tych plotek muzyk odniósł się w wymianie zdań na Instagramie.

"Potrzebuję piosenki, która ukoi do snu ładnie, rozczuli, wzruszy, takiej miękkiej jak najmięksiejszy kocyk, cieplutkiej jak kakao, ale nie miałkiej i flaki z olejem. I nie ciepłe kluchy. Tylko takiej: 'O! W sam raz!'. A na zdjęciu to właśnie proszącą o te piosenkę mina. Będę wdzięczna i zobowiązana! – napisała na Instagramie Natalia Szroeder, a fani polecali jej różne utwory. Jednak w pewnym momencie całą dyskusję skradł jeden komentarz rapera. "Wracaj do złotej klatki! A nie pioseneczki w głowie" – tak Quebonafide odpowiedział na post Szroeder.
Jedni twierdzą, że komentarz muzyka to żart, mający na celu wykpienie plotek tabloidów. Inni utrzymują jednak, że coś jest na rzeczy. Doniesienia o rzekomym związku pojawiły się za sprawą zdjęcia, gdzie widać jak muzycy bawią się razem podczas niedawnego meczu Polska-Nigeria. Od razu zauważył to jeden z portali plotkarskich, który szybko dotarł do osoby ze wspólnego otoczenia rapera i wokalistki, która przyznała, że związek Quebonafide z Natalią Schroeder trwa od niedawna.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...