Perfomerka Rafalala zaatakowała nastolatkę w centrum Warszawy. "Co cię k**wa śmieszy we mnie?"

Rafalala tłumaczyła swoje zachowanie wobec dziewczynki podczas spożywania zupy.
Rafalala tłumaczyła swoje zachowanie wobec dziewczynki podczas spożywania zupy. Fot. Screen z YouTube'a / DukeKiddy
Znana warszawska transseksualistka zaatakowała nastolatkę po tym, jak ta rzekomo miała się śmiać z jej wyglądu. Rafalala nagrała całą sytuację i opublikowała w sieci. Swoje zachowanie tłumaczyła tym, że jest tylko człowiekiem.

Na nagraniu wypełnionym masą wulgaryzmów słyszymy, jak transseksualistka krzyczy na nastolatkę. Padają zdania w stylu "co Cię k**wa śmieszy we mnie". W pewnym momencie Rafalala oblewa dziewczynkę jakimś napojem i rzuca słowa "przyjemnie k**wa?". Miało pójść o wygląd. Choć wyraźnie przerażona nastolatka zaczyna wielokrotnie przepraszać, to jeszcze przez jakiś czas Rafalala kontynuuje swoją słowną tyradę.
Po tym, jak nagranie z dziewczyną się urywa, widzimy Rafalalę jedzącą zupę. W tej części tłumaczy się ze swojego zachowania. – Jestem impulsywna, nie jestem robotem – mówi. – Jeżeli ktoś mnie mija, komentuje mnie i to jest osoba, która ma dwanaście, trzynaście lat, bez żenady śmieje się w twarz dorosłej osobie, to niech liczy się z konsekwencjami swojego zachowania – oceniła całą sytuację.

Pod koniec nagrania Rafalala jest już spokojniejsza. – Powiedziałam: zatrzymaj się, chcę ci zwrócić uwagę. A ona po prostu zaczęła uciekać. Więc moje zasapanie wynikało z tego, że zaczęłam ją gonić i dopiero wtedy mogłam jej zwrócić uwagę– mówi.

Bójka z mężczyzną
Kilka lat temu pojawiło się w sieci nagranie, gdzie było widać szarpiącą się Rafalalę z pewnym mężczyzną, który miał użyć słów "To coś" w stronę znanej performerki. Jego homofobiczna wypowiedź miała bezpośrednio uderzyć w seksualność Rafalali, która jest jedną z najbardziej znanych osób trans w Polsce. Jak sama później tłumaczyła, mężczyzna był właścicielem mieszkania, które Rafalala miała wynająć. Nie żałowała swojego zachowania.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...