Poruszenie na Twitterze, bo Władysław Frasyniuk założył konto. Internauci: "No wreszcie! Witamy na pokładzie!"

Władysław Frasyniuk założył konto na Twitterze.
Władysław Frasyniuk założył konto na Twitterze. Fot. Bartosz Banka / Agencja Gazeta
O tym, że Władysław Frasyniuk założył konto na Twitterze poinformowała jego żona. "Szanowni Państwo, od dziś tweetujemy. Swoje własne, prywatne konto, założył mój szanowny małżonek" – napisała Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk. A co się potem działo...Frasyniuk zamieścił tylko jednego tweeta, a jego profil followuje już ponad 2 tysiące osób. Jeden z internautów apeluje: "Do wieczora robimy 15k!".

Ogromne emocje wywołała wiadomość od żony legendarnego opozycjonisty. Rozeszła się lotem błyskawicy. U jednych wywołała entuzjazm, u innych zupełnie inne uczucia. "Uwaga ostrzegam Władeczek Frasyniuk zawitał na TT o czy raczyła poinformować jego małżonka" – to jeden z takich wpisów.

Ale nie oszukujmy się, tych entuzjastycznych jest dużo więcej. "Witamy na pokładzie! O wolną Polską", "Władek Frasyniuk się odnalazł", "No wreszcie!", "Kolejny zacny człowiek na pokładzie! W nas jest siła!" – piszą internauci.
Internauci pytają, czy to prawdziwe konto, ale wszyscy podpierają się wpisem żony Frasyniuka. "A to na pewno Frasyniuk? Bo pamietam, jak się pojawiło jego konto na Fb, to się wszyscy rzuciliśmy, a to był fejk" – pyta jeden z nich.
Władysław Frasyniuk na razie zamieścił jednego tweeta – w nawiązaniu do akcji ONR w Gdańsku, na którą wcześniej – również na Twitterzezareagował prezydent Lech Wałęsa. "ONR w Sali BHP to zamach na najpiękniejsze karty historii Polski. Do Stoczni Gdańskiej wpuścił ich Jarosław Kaczyński. W Polsce nie ma miejsca na faszyzm. Kaczyńskiego pokonamy w wyborach, ONR zdelegalizujemy" – napisał Frasyniuk. I natychmiast wywołał dyskusję na ten temat.
Trwa ładowanie komentarzy...