Zalewska wyprosiła dziennikarzy TVN24 ze spotkania. Kuriozalne tłumaczenie pani minister

Anna Zalewska wyprosiła dziennikarzy TVN24 ze spotkania z wyborcami PiS w Brzegu.
Anna Zalewska wyprosiła dziennikarzy TVN24 ze spotkania z wyborcami PiS w Brzegu. fot. Łukasz Kolewiński/Agencja Gazeta
Anna Zalewska wyprosiła ekipę dziennikarzy TVN24 ze spotkania w Brzegu. Co było powodem? Dziennikarze nic złego nie zrobili. Ich winą okazało się to, że reprezentowali nieprzychylną wobec partii rządzącej telewizję – podaje serwis brzeg24.pl. Tłumaczenie minister edukacji było kuriozalne.

Anna Zalewska gościła w Brzegu w niedzielę 15 kwietnia na spotkaniu z mieszkańcami w ramach słynnego objazdu Polski przez polityków PiS. Partia Kaczyńskiego robi wszystko, by poprawić spadające notowania w sondażach.

Spotkanie w Brzegu miało być jednym z wielu. I pewnie tak by było, gdyby nie nieoczekiwana reakcja Zalewskiej na kamery TVN24. Minister po prostu wyprosiła dziennikarzy. – Ja jestem osobą publiczną, a państwo niekoniecznie. Później w różny sposób wykorzystywane są cytaty, więc bardzo państwu podziękujemy. Jeżeli będą pytania, to jeszcze jesteśmy do dyspozycji po spotkaniu, także do zobaczenia, bardzo wam dziękuję – cytuje Annę Zalewską portal brzeg24.pl.

Zalewska powoływała się na ochronę wizerunku uczestników spotkania i brak akredytacji wrocławskich dziennikarzy TVN24. Ci nie protestowali i opuścili salę. Nie chcieli też komentować zajścia. Podkreślali, że nie jest to pierwszy przypadek, kiedy muszą wychodzić z otwartego spotkania polityków PiS. Co ciekawe, jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem spotkania minister miała wystąpić przed kamerami TVN24.

źródło: Brzeg24
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...