To była niezła lekcja kultury na drodze. Film nagrany przez kierowcę ciężarówki hitem na YouTube

Film z kierowcą ciężarówki dającym lekcję osobom wyrzucającym śmieci podbija sieć.
Film z kierowcą ciężarówki dającym lekcję osobom wyrzucającym śmieci podbija sieć. Fot. screen ze strony YouTube.com / Jakub Kubala
Na tym nagraniu nie słychać słów, ale nie ma potrzeby – sytuacja jest wystarczająco jasna. Najpierw totalne zaskoczenie tym, co robią pasażerowie busa na zagranicznych numerach rejestracyjnych, a potem szybka reakcja kierowcy samochodu ciężarowego. Błyskawicznie udzielił lekcji, jak nie należy się zachowywać.

Te wydarzenia rozegrały się na drodze krajowej nr 19 w województwie podlaskim. Na nagraniu w oddali widać tablice miejscowości Czarna Białostocka. Filmik pokazuje, jak tuż przed wjazdem do miasta samochody hamują i stają w korku. W pewnej chwili z busa na zagranicznych tablicach rejestracyjnych wyfruwają śmieci – jeden za drugim. Wówczas w kadrze nagrania z wideorejestratora pojawia się kierowca ciężarówki i... sprawa zostaje załatwiona błyskawicznie.
Internauci gratulują kierowcy ciężarówki i zwracają uwagę na mimowolnego drugiego bohatera nagrania - kierowcę toyoty, który wyszedł na drogę z komórką, by zarejestrować awanturę. Tymczasem żadnej awantury właściwie nie było. Sprawa została załatwiona w parę sekund.

Nagrania samochodowych rejestratorów często stają się hitami sieci. Tak było choćby jesienią, gdy internet obiegł film ze zdarzenia w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Wówczas z nieznanych powodów taksówkarz pobił innego kierowcę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...