Internauci zmieszali z błotem Rafała Brzozowskiego. Wszystko przez jego ostatni występ w "Kole Fortuny"

Rafał Brzozowski wykonał w programie "Koło Fortuny" kawałek "Blue (Da Ba Dee)". Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.
Rafał Brzozowski wykonał w programie "Koło Fortuny" kawałek "Blue (Da Ba Dee)". Internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Fot. Roman Rogalski / Agencja Gazeta
W sieci pojawiło się nagranie z występu Rafała Brzozowskiego w nadawanym przez TVP "Kole Fortuny". Charakterystyczną cechą programu jest to, że grę przerywają utwory wykonywane przez piosenkarza i prezentera. Tym razem padło na słynny dyskotekowy kawałek "Blue (Da Ba Dee)". Internauci nie wytrzymali i skrytykowali w sieci wątpliwej jakości pokaz artysty.

Nagranie z "Koła Fortuny" zostało opublikowane na fanpage'u o wymownej nazwie "Cebulion24". Internauci komentowali wystąpienie Brzozowskiego w ostrych słowach. "To już żenada żenady"; "Ciekawe, jak on z tym żyje, że musiał to zrobić"; "Porażka"; "Chciałabym poznać kwotę, za którą robi z siebie takiego pajaca. Przecież to musi być niewyobrażalna suma" - tego typu komentarzy jest więcej.
Przypomnijmy, że niedawno Rafał Brzozowski pozwał dziennikarza za niepochlebne słowa o jego muzyce. Sprawa dotyczyła dwóch recenzji napisanych przez dziennikarza muzycznego Pawła Walińskiego. "Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły" – napisał dziennikarz. Co ciekawe, portal Interia, w którym opublikowano krytyczne teksty, przeprosił muzyka za niepochlebne recenzje.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...