"Niesamowite, jakie ta kobieta ma wpływy". Dziennikarz PR24 zawieszony za przypomnienie przeszłości Magdaleny Ogórek

Jeden z dziennikarzy PR24 został zawieszony za przypomnieniem przeszłości Magdaleny Ogórek.
Jeden z dziennikarzy PR24 został zawieszony za przypomnieniem przeszłości Magdaleny Ogórek. Fot. Adrianna Bochenek / Agencja Gazeta
Przeszłość bywa trudna i kłopotliwa, o czym prawie na każdym kroku przekonuje się Magdalena Ogórek. Przejście od kandydatki SLD na prezydenta Polski do gwiazdy mediów narodowych pod rządami PiS jest dosyć spektakularne, więc wiele się o nim mówi. I jak się okazało, przeszłość dr Ogórek bardzo ją uwiera. Przekonał się o tym jeden z dziennikarzy Polskiego Radia 24.

Kandydowanie w wyborach prezydenckich z list SLD to zmora Magdaleny Ogórek, która wraca przy każdej możliwej okazji. Okazuje się jednak, że jej przypominanie może skończyć się bardzo niekorzystnie. Przekonał się o tym dziennikarz Rafał Dudkiewicz, który wspomniał o SLD-owskiej przeszłości obecnej gwiazdy TVP w twitterowych wpisach. To kosztowało go... zawieszenie w obowiązkach dziennikarskich.
"Dyrektor Polskiego Radia 24, Pan Paweł Piszczek, zakomunikował mi, że na okres przynajmniej miesiąca, zawiesza ze mną współpracę jako dziennikarzem PR24. Powodem zawieszenia współpracy ma być fakt, moich wpisów na TT, dotyczących SLD-owskiej przeszłości dr Magdaleny Ogórek" – napisał Dudkiewicz. Od razu pojawiły się głosy wsparcia ze strony innych dziennikarzy.
Jak widać, od jakiegoś czasu trzeba bardzo uważać z przypominaniem czyjejś, nawet doskonale udokumentowanej przeszłości. Szczególnie jeśli dotyczy to osób z kręgu "dobrej zmiany".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...