Internauci wygrzebali Jakiemu grzeszek z przeszłości. To nawet lepsze od akcji z Pragą i szalikiem Legii

Patryk Jaki wiele lat temu w liście do redakcji chwalił... sam siebie.
Patryk Jaki wiele lat temu w liście do redakcji chwalił... sam siebie. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Politycy w trakcie swojej kariery popełniają wiele błędów, o których potem chcieliby zapomnieć. Ale sieć nie zapomina. Internauci wyciągnęli właśnie wydarzenie sprzed wielu lat, gdy radny Patryk Jaki chwalił publicznie pracę radnego... Patryka Jakiego. Oczywiście próbował ukryć, że chwali sam siebie.

Patryk Jaki w najbliższych miesiącach nie będzie miał chyba łatwego życia. Internauci już rozprawili się z jego pierwszym spotem, w którym odkryli, że rolę Warszawy zagrała Praga, ale ta czeska, a rolę szczęśliwych warszawiaków cieszących się na samą myśl o tym, że to Jaki zostanie prezydentem stolicy zagrali Niemcy, a dokładnie zdjęcia Niemców zamieszczone w stockowych agencjach fotograficznych.
To jednak nie koniec. Furorę w sieci robi tekst sprzed 10 lat, a więc z czasów, gdy Patryk Jaki tak naprawdę dopiero wkraczał w świat polityki. Dopatrzono się, że Patryk Jaki wysłał anonimowo do redakcji nto.pl list, w którym chwalił dokonania jednego z radnych. Tym radnym był... Patryk Jaki. On sam przyznał się wówczas do błędu i obiecał, że w przyszłości nigdy więcej czegoś takiego nie zrobi.

– No cóż, zaliczyłem wtopę – powiedział wtedy. - Przepraszam. Obiecuję, że to się nie powtórzy – dodał. Trzymamy za słowo.
Trwa ładowanie komentarzy...