Wygrał w "Jeden z dziesięciu" i chciał poderwać hostessę. Kusił wygranym karnetem dla dwojga do SPA

Pani Sylwia odrzuciła propozycję pana Bartosza, zwycięzcy w teleturnieju "Jeden z dziesięciu".
Pani Sylwia odrzuciła propozycję pana Bartosza, zwycięzcy w teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Fot. screen / Youtube
Pan Bartosz Pietrzak wygrał w kolejnej edycji popularnego teleturnieju "Jeden z dziesięciu", ale pomimo tego grał dalej i próbował podwoić swoją nagrodę. Odbierając dwuosobowy karnet do SPA zaproponował wspólny wypad hostessie, która wręczała mu nagrodę. Jednak pani Sylwia tylko się uśmiechnęła i pokręciła głową.

Pan Bartosz zdobył łącznie 102 punkty i zajmuje wraz Mateuszem Marcem pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Za swój trud i wiedzę dostał nagrodę, między innymi zaproszenie dla dwojga do SPA. Bartosz Pietrzak nie zastanawiając się zbyt długo z miejsca zaproponował pani Sylwii, hostessie rozdającej uśmiechy i nagrody uczestnikom teleturnieju, wspólny wypad. Ta jednak uśmiechnęła się tylko i pokręciła z niedowierzaniem głową.
Nie był to pierwszy raz, gdy nieprzeciętna uroda Sylwii Toczyńskiej zawróciła w głowie uczestnikowi teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Jeden z poprzednich zwycięzców próbował się dowiedzieć, kiedy ona będzie główną nagrodą. Sylwia Toczyńska jest modelką, studiowała też na Wydziale Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia Województwa Lubelskiego. W finale Miss Polonia dotarła do ścisłego finału. Podobno lubi wycieczki górskie, jazdę na łyżwach oraz jazdę na motocyklach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.