Doda odpowiada chamskiemu internaucie. Cięta riposta zamyka mu usta, poszło o tatuaż

Doda pochwaliła się, że fan wytatuował sobie jej autograf.
Doda pochwaliła się, że fan wytatuował sobie jej autograf. Fot. Instagram / dodaqueen
Dorota "Doda" Rabczewska-Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego fana. I to nie pierwszego lepszego, tylko takiego, który wytatuował sobie jej podpis. – Mój fan wytatuował sobie mój autograf. I co Wy na to? – napisała Doda. Padły pochlebne komentarze, takie jak "to musi być prawdziwe uwielbienie" czy "to jest miłość absolutna". Znalazła się jednak także nieprzychylna i wręcz chamska opinia, na którą obojętna nie pozostała wokalistka.

Jeden z internautów określił fana Dody mianem "debila". Wówczas celebrytka odpowiedziała: "Doda, miło poznać. Debil, miło mi, że jesteś z nami" – skomentowała wykonawczyni utworu "Dżaga", która słynie z ciętego języka. W innym zaś komentarzu Doda zaznaczyła, że nie pozwoli obrażać swoich fanów.
Przypomnijmy, że Doda wzięła niedawno ślub. "Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok" – powiadomiła na Instagramie Doda, informując o swoim ślubie z producentem filmowym Emilem Stępniem. Związek został zawarty w drugim domu artystki, który znajduje się w Hiszpanii. Najpierw na Instagramie pojawiła się fotografia dwóch dłoni z obrączkami na palcach. "Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel" – zdradziła Doda.

Od dłuższego czasu artystka była widywana z Emilem Stępniem. W kolorowej prasie jednak zawsze podkreślała, że to tylko przyjaźń.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...