"Mój pierwszy kościelny ślub". Doda po cichu wyszła za mąż w Hiszpanii

Doda Rabczewska wyszła za mąż. Pierwszy kościelny ślub wzięła w Hiszpanii.
Doda Rabczewska wyszła za mąż. Pierwszy kościelny ślub wzięła w Hiszpanii. Fot. Jacek Marczewski / Agencja Gazeta
Za sobą ma nieudane małżeństwo z Radosławem Majdanem i liczne burzliwe nieformalne związki. Wielokrotnie powtarzała, że małżeństwo ją nie interesuje, bo jest szcześliwą singielką. "Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok" – napisała na Instagramie Doda Rabczewska, informując o swoim ślubie z producentem filmowym Emilem Stępniem. Związek został zawarty w drugim domu artystki, jaki posiada w Hiszpanii.

Najpierw na Instagramie pojawiła się fotografia dwóch dłoni z obrączkami na palcach. "Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel" – napisała Doda. I choć nie pojawiło się jeszcze zdjęcie twarzy wybranka, łatwo można się było domyślić, o kogo chodzi.
Od dłuższego czasu Doda była widywana z Emilem Stępniem. W kolorowej prasie jednak zawsze podkreślała, że to po prostu przyjaźń. Teraz już wiadomo, że i przyjaźń, i kochanie.

"W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego...Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok, ale na opowieść, jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas" – napisała na Instagramie piosenkarka.
Dorota Rabczewska ma za sobą małżeństwo z Radosławem Majdanem oraz parę związków, którymi mocno interesowały się plotkarskie media. Trzeba przyznać, że gwiazda raczej nie miała szczęścia w miłości. Gdy była zaangażowana w związek z Adamem "Nergalem" Darskim, opiekowała się nim, gdy on zmagał się z białaczką. Jednak kiedy wyzdrowiał, związek się zakończył. Niezbyt szczęśliwy był też finał ostatniego związku Dody z Emilem Haidarem, który pozwał ją o zniesławienie.

"Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie sie prosze moim szczęściem" – napisała Doda na Instagramie, informując o swoim ślubie z Emilem Stępniem i zamykając wszystkie wcześniejsze niezbyt udane etapy życia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...