Anna Lewandowska uderza w coachów. "Teraz każdy może być motywatorem"

Anna Lewandowska przestrzega przed niektórymi trenerami i coachami.
Anna Lewandowska przestrzega przed niektórymi trenerami i coachami. Fot. Instagram.com / annalewandowskahpba
Anna Lewandowska ze skromnej dziewczyny trenującej karate zamieniła się w celebrytkę pełną gębą. Mistrzyni świata (drużynowe zwycięstwo w 2013 r. w Pradze) słynęła z niezwykłej pracowitości. Jej trener Jerzy Szcząchor wręcz hamował treningowe zapędy Lewandowskiej, by nie wyrządziła sobie krzywdy. Teraz jednak Lewandowska skupia się na promowaniu zdrowej diety i szeroko pojętego fitnessu. Sprzedaje zdrowotne produkty – zwykle w cenach, które przyprawiają o lekki zawrót głowy – czy organizuje treningi. Przestrzega jednak, że nie wszyscy tak jak ona nadają się do tego, by pomagać innym w rozwoju fizycznym i mentalnym.


"No limit! Te setki informacji w Internecie pod tytułem: 'pokaż swoją ukrytą moc', 'zmień coś w swoim życiu', itd. To zdania, które często rzucane są na wiatr, bez głębszego przemyślenia" – napisała na swoim profilu na Instagramie Anna Lewandowska. "Przecież teraz każdy może być motywatorem czy też coachem..." – dodaje Lewandowska.

Być może wróciłeś po długim weekendzie, z krótkich wakacjach, w lesie, z rodzina na Mazurach czy tez  byłeś w innym wspaniałym miejscu. Może znajdziesz chwilę na moją dzisiejszą refleksje, w przerwie w pracy (wiem, wiem... to będzie „długi” tydzień po takim weekendzie). Daj znac! No limit! Te setki informacji w Internecie pod tytułem: „pokaż swoją ukrytą moc”, „zmień coś w swoim życiu”, itd. To zdania, które często rzucane są na wiatr, bez głębszego przemyślenia. Przecież teraz każdy może być motywatorem, czy też coachem... Trener powie Ci teraz, że Twoim limitem jest niebo! A Ty pewnie z przekąsem odpowiesz, że Twoim limitem są problemy w pracy, sprzeczki z mężem, czy też zepsuty komputer… Nie nakręcaj się negatywnie i zamiast tego pomyśl, jak możesz odczarować pochmurną codzienność. Nie ma na to żadnego zaklęcia, nie pstrykniesz palcami i nie rozsypie się magiczny pył. Nie nakręcaj się. SPOKÓJ i RÓWNOWAGA to dobry doradca. Gdy popełnisz błąd, wykorzystaj go, aby się douczyć. Gdy za dużo weźmiesz na głowę, zrób sobie przerwę. Gdy zaczniesz zarzucać innych tysiącem pomysłów, to pomyśl, czy nie powinieneś zwolnić. Gdy zbyt się starasz, to zastanów się, czy to jest spójne z Twoim wyznaczonym celem. Pośród codziennych obowiązków nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na całkowite oddanie tylko jednej sprawie. Postarajmy się dzielić czas i decydować o priorytetach. Dużo spokoju! szczególnie w tym zwariowanym tygodniu po długim weekendzie ... No limit! You can find hundreds of information on the Internet under the title: "show your hidden power", "change something in your life", etc. These are sentences that are often blown up without any further thought. When you make a mistake, use it to learn. If you take too much on your shoulders, take a break. When you overcrowd people with a thousand ideas, think about whether or not you slow down . When you try too hard, think about whether it is consistent with your goal. Let's try to share time and decide on priorities #annalewandowska #healthyplanbyann #motivation

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

"Trener powie Ci teraz, że Twoim limitem jest niebo! A Ty pewnie z przekąsem odpowiesz, że Twoim limitem są problemy w pracy, sprzeczki z mężem, czy też zepsuty komputer... Nie nakręcaj się negatywnie i zamiast tego pomyśl, jak możesz odczarować pochmurną codzienność. Nie ma na to żadnego zaklęcia, nie pstrykniesz palcami i nie rozsypie się magiczny pył" – przestrzega Anna Lewandowska.

źródło: Anna Lewandowska blog
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...