Justyna Żyła zdradziła, jak układają się jej relacje z mężem. Odpowiedziała na pytanie o rozwód

Justyna Żyła opowiedziała, jakie obecnie układają jej się relacje z mężem.
Justyna Żyła opowiedziała, jakie obecnie układają jej się relacje z mężem. Fot. instagram.com/piotrzyla
Justyna Żyła wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya". "Super Express" nieoficjalnie podawał, że żona skoczka otrzymała za nią 40 tys. zł. Teraz w wywiadzie dla dziennika kobieta opowiedziała o tym, jak obecnie układają się jej relacje z mężem. – Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że cała ta sytuacja między nami niedługo się unormuje – powiedziała dziennikowi Justyna Żyła.

Dziennikarz "SE" zapytał kobietę, czy planuje wziąć rozwód z Piotrem Żyłą. – Nie wiem dokładnie, musimy na spokojnie porozmawiać i znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Nie rozmawialiśmy odkąd wyjechał na obóz i wolałabym nie wypowiadać się na ten temat. Po co mają potem powstawać sprzeczne wersje? – przekonywała Justyna Żyła. Dodała, że wybaczyła już skoczkowi. – Powiem tak: wybaczyłam, ale nie zapomniałam, a Piotrkowi zawsze kibicowałam. Można powiedzieć, że dziś nasze relacje są poprawne – zdradziła. Przypomnijmy, że Justyna Żyła po igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu powiadomiła na Instagramie, że jej mąż ma kochankę. Tak rozpętała się burza medialna, a Justyna Żyła stała się mikrocelebrytką.

Po tym, jak gruchnęła informacja o sesji Justyny Żyły dla "Playboya", pojawiły się doniesienia, że chciałaby ona zostać prawdziwą celebrytką. Kobieta jednak bardziej zaprzecza tym informacjom, aniżeli je potwierdza. – Staram się robić swoje, skupiać na dzieciach, iść do przodu. Nie czuję się dobrze, kiedy jestem w centrum zainteresowania, więc rola celebrytki chyba nie jest dla mnie... – tłumaczyła.

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...