Justyna Żyła rozebrała się w "Playboyu". A na ścianie w domu obraz Matki Boskiej

Justyna Żyła rozebrała się w "Playboyu".
Justyna Żyła rozebrała się w "Playboyu". Fot. Playboy
Podobno trzeba kuć żelazo póki gorące. Justyna Żyła ewidentnie wzięła sobie te powiedzenie do głowy. Żona skoczka Piotra Żyły, ostatnio znana głównie z tego, że krytykuje męża, z którym jest w separacji, rozebrała się w piśmie dla panów. Co ciekawe, sesję zdjęciową wykonano w typowo góralskim domu. Znalazł się tam nawet obraz Matki Boskiej.

Obrazu na zdjęciach w magazynie, który trafi do sprzedaży 18 maja, najpewniej nie będzie. Jednak jak zwraca uwagę "Super Express", który pokazał zakulisowe zdjęcia z sesji, Justyna Żyła pozuje do zdjęć m.in. pod ścianą z tradycyjnym obrazem Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus.
Żyła trafiła do "Playboya" w dużej mierze dlatego, że od dłuższego czasu jest bardziej celebrytką niż żoną skoczka. Przypomnijmy: po przylocie Piotra Żyły z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu jego żona na Instagramie ujawniła, że wyrzuciła sportowca z domu, bo ten ma kochankę. Skoczek zaprzeczył potem w oświadczeniu tym informacjom. Napisał, że jego małżeństwo nie istnieje już od dawna i to nie kochanka była powodem rozstania.

Niedawno media informowały, że Piotr Żyła podjął kroki prawne po kolejnym poście, w którym zaatakowała go żona. Zarzuca mu, że nie troszczy się o dzieci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...