Tajemniczy gość Jarosława Kaczyńskiego. Jako jedyny odwiedza go codziennie w szpitalu

Jarosław Kaczyński obecnie nie jest w stanie poruszać się samodzielnie, bo cierpi na ból kolana.
Jarosław Kaczyński obecnie nie jest w stanie poruszać się samodzielnie, bo cierpi na ból kolana. fot. Jakub Porzycki/Agencja Gazeta
Prezes PiS jest wściekły z powodu własnej niedyspozycji. Nie życzy sobie grupowych pielgrzymek. Przyjmuje tylko najbardziej zaufanych współpracowników. Kim jest człowiek, który odwiedza lidera prawicy codziennie w szpitalu? Pisze o nim "Fakt".

Jacek Rudziński jest jednocześnie kierowcą, asystentem, ochroniarzem i zaufaną osobą. Często odbiera telefon Kaczyńskiego. Jego znajomość z prezesem PiS trwa już kilkanaście lat. Na partyjnym etacie ma zarabiać 4,6 tys. zł. Innych polityków PiS lider prawicy wzywa do szpitala znacznie rzadziej. Tylko dwa razy był na Szaserów Mateusz Morawiecki, a raz – Zbigniew Ziobro. W ostatni piątek gośćmi Kaczyńskiego byli Jarosław Gowin i Piotr Gliński.

Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu przy ul. Szaserów od kilkunastu dni. Wszystko przez to, że zbyt długo zwlekał z leczeniem kolana. Przyznał to Adam Bielan, który powiedział, że prezes Prawa i Sprawiedliwości zostanie wyłączony z czynnej polityki na około dwa tygodnie.

W ostatnich tygodniach Kaczyńskiemu miał towarzyszyć tak silny ból kolana, że uniemożliwiał mu poruszanie się o własnych siłach. Bielan w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" powiedział, że problemy zdrowotne lidera prawicy nasiliły się w ostatnich latach. Ocenia to jako element przykrej gry politycznej.


źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...