Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się? W celebryckim światku huczy od plotek

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk już nie są razem?
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk już nie są razem? fot. Jakub Porzycki i Grzegorz Celejewski/Agencja Gazeta
Kuba Wojewódzki i 23 lata od niego młodsza Renata Kaczoruk rozstali się – donosi portal Pudelek. Gorąca plotka miała rozgrzać kulisy ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Podobno cały Polsat aż huczy, że to koniec słynnej pary.

– Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości. Rozstali się niedawno, a Kaczoruk chce teraz robić karierę solo – twierdzi źródło portalu. Serwis poprosił też o komentarz Kaczoruk. Ta jednak przez swojego menedżera poinformowała, że nie będzie komentować swojego życia prywatnego.

Informacje te mogą dziwić, gdyż niedawno Wojewódzki wdał się w głośną sprzeczkę z Małgorzatą Rozenek-Majdan, której tematem była właśnie Renata Kaczoruk. Gwiazdor TVN groził, że ujawni SMS-y od Rozenek. Twierdził, że były one dwuznaczne, a małżonka Radosława Majdana miała wówczas wiedzieć, że Wojewódzki jest w związku.

Rozenek w odpowiedzi zasugerowała, by ujawnił także swoją część wiadomości do niej. A cała internetowa sprzeczka zaczęła się od krytycznych słów Małgorzaty Rozenek pod adresem wybranki Wojewódzkiego, czego on sam nie pozostawił bez odpowiedzi.

źródło: Pudelek
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...