"Warto pamiętać, gdyby ktoś próbował wmówić, że to patriotyczna młodzież". Robert Biedroń przypomina prawdziwą twarz ONR

Wystarczy jeden tweet i prawdziwą twarz ONR-u widać w pełnej krasie.
Wystarczy jeden tweet i prawdziwą twarz ONR-u widać w pełnej krasie. Fot. Bartosz Bańka / Agencja Gazeta
Od ponad dwóch lat skrajna prawica może cieszyć się większą swobodą, co często widać na ulicach polskich miast. Jednak media społecznościowe dają jeszcze większe pole do popisu, co pokazuje nowy tweet Obozu Narodowo-Radykalnego, na który w stanowczy sposób uwagę zwrócił Robert Biedroń.

ONR po raz kolejny pokazał swoja prawdziwą twarz. Na twitterowym profilu Obozu Narodowo-Radykalnego pojawił się wpis, który rozwiewa wszystkie wątpliwości. "Popieramy Syrię Asada. Polacy za Asadem" i wizerunek syryjskiego dyktatora, który prawie od siedmiu lat krwawo próbuje spacyfikować rewoltę ruchów opozycyjnych i morduje cywilów, także przy użyciu broni chemicznej.

"Szok. ONR deklaruje poparcie dla krwawego dyktatora, który własnych obywateli morduje przy użyciu broni chemicznej. Warto pamiętać, gdyby ktoś Wam próbował wmówić, że organizacje tę tworzy po prostu zwykła, patriotyczna młodzież..." – tak na wpis ONR-u zareagował prezydent Słupska Robert Biedroń.
Pod oryginalnym tweetem ONR pojawiło się bardzo wiele krytycznych głosów i tych sprzeciwiających się mówieniu o "Polakach" popierających syryjskiego dyktatora.
Jednak po świętowaniu urodzin Hitlera, na polskiej skrajnej prawicy niewiele jest rzeczy, które mogą zdziwić...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...