Posłanka opozycji złożyła Andrzejowi Dudzie życzenia urodzinowe. Takie, że prezydent raczej zapamięta je na długo

Joanna Schmidt złożyła Andrzejowi Dudzie życzenia urodzinowe na Twitterze.
Joanna Schmidt złożyła Andrzejowi Dudzie życzenia urodzinowe na Twitterze. fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Andrzej Duda obchodzi 46. urodziny. Z tej okazji dostał masę życzeń, także od internautów. Nie ze wszystkich zapewne będzie zadowolony. O – nazwijmy to wprost – złośliwość pokusiła się świeżo upieczona uciekinierka posłanka Joanna Schmidt.

Przyjaciółka Ryszarda Petru napisała na Twitterze krótkie życzenia urodzinowe dla Andrzeja Dudy. "Szanowny Panie Prezydencie #PAD, 100 lat w zdrowiu, ale już tylko dwóch jako głowy państwa. Z pozdrowieniami" – tweet o takiej treści opublikowała Joanna Schmidt.
Inne życzenia urodzinowe dla prezydenta także były szeroko komentowane w internecie. Siostry Godlewskie wystylizowane dla Marilyn Monroe wyśpiewały Andrzejowi Dudzie w Łazienkach "Happy birthday to you, mister president". Jak wyszło? Oceńcie sami. Jedno jest pewne, na celebrytki spadły – jak zwykle po ich internetowych występach – lawina krytyki.

#stolat #andrzejduda #prezydent #polska #happybirthday #urodziny #siostrygodlewskie#marylinmonroe Nieważne, co o mnie myślą, ważne, żeby mnie kochali – trzymamy się słów Marylin Monroe i życzymy prezydentowi Dudzie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! ? Andrzej Duda

Opublikowany przez Siostry Godlewskie 15 maja 2018
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...