"Zabiję cię". Ujawniono, jak Brad Pitt groził Harveyowi Weinsteinowi za molestowanie Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow relacjonuje, że Brad Pitt groził Harveyowi Weinsteinowi.
Gwyneth Paltrow relacjonuje, że Brad Pitt groził Harveyowi Weinsteinowi. Fot. YouTube / Smasher
Gwyneth Paltrow ("Siedem", "Iron Man") odpowiedziała w popularnym programie "The Howard Stern Show" o tym, jak w jej obronie stanął Brad Pitt. Urodziwa aktorka miała 22 lata, kiedy Harvey Weinstein dobierał się do niej w hotelowym pokoju. Kobieta relacjonowała, że została zatrudniona do pracy nad adaptacją "Emmy" Jane Austen, po czym producent zaprosił ją do hotelu na "spotkanie zawodowe". Na miejscu była obmacywana, a Weinstein zaproponował jej, by poszli do sypialni na masaż.

Po tym zdarzeniu Gwyneth Paltrow zrelacjonowała wszystko swojemu ówczesnemu chłopakowi, Bradowi Pittowi. Aktor powiedział Weinsteinowi: "Jeśli jeszcze kiedyś sprawisz, że ona poczuje się niekomfortowo, zabiję cię". – Wykorzystał swoją popularność i moc, by mnie obronić. Ja nie miałam jeszcze wtedy ani jednego, ani drugiego – przyznała Paltrow komentując zachowanie Pitta, który kilka lat później stworzył kultową rolę nieprzewidywalnego twardziela w "Fight Clubie" Davida Finchera.

Przypomnijmy, że w Hollywood jest coraz głośniej od seksualnych afer, które trudno dalej zamiatać pod dywan. Burza rozpętała się po ujawnieniu, że Harvey Weinstein molestował aktorki – było to przyczyną akcji "Me Too". Kontrowersje wzbudził także Kevin Spacey, który został oskarżony o gwałt, a następnie wyznał, że jest homoseksualistą. Nie mniejsze poruszenie wywołał Bill Cosby, którego skazano na 30 lat więzienia za gwałty na kobietach. Komika i aktora wyrzucono ostatnio z Akademii Filmowej, podobnie – teraz, po ponad 40 latach od sprawy seksu z nieletnią – zrobiono z Romanem Polańskim, co wnikliwie oceniamy i komentujemy w tym artykule.

źródło: The Howard Stern Show
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna".[/b] Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna". Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Zachód rezygnuje z diesli. [b]Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Zachód rezygnuje z diesli. Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.